Tajemniczy Ogród - koncert LOR

Tajemniczy Ogród – koncert LOR

14 czerwca 2024, Piątek

Tajemniczy Ogród

Międzyrzecka 3A, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Zapraszamy Was na otwarcie naszego koncertowego patio! Główną atrakcją tego wydarzenia będzie występ zespołu LOR.

Dziewczyny z Lor łączy niezwykłą więź, którą można zaobserwować nie tylko na scenie, ale także w ich muzyce i social mediach. Właśnie ta prawdziwość i szczerość sprawia, że zespół wyprzedaje bilety na swoje koncerty w największych miastach w Polsce!

Na swoim koncie zespół ma występy na najważniejszych scenach w Polsce i za granicą, m.in. na Open’er Festival, OFF Festival, Orange Warsaw Festiwal, a także koncercie w Parlamencie Europejskim, a ich muzykę można m.in. w serialach i programach telewizyjnych, stacji takich jak jak TVN („Pod Powierzchnią”, „Nieobecni”) oraz Netflix („Otwórz Oczy”). LOR miał również zaszczyt uczestniczyć w kreowaniu ścieżki dźwiękowej do filmu “Chłopi” współpracując przy singlu “Zima – Nisko Słonko”.

Ich muzyka początkowo wybrzmiewała w języku angielskim, ale z najnowszym albumem „Panny Młode” wróciły do języka ojczystego, nadając mu niesamowitego wymiaru. Ich twórczość to głos młodego pokolenia, mówiący o sprawach, które często pozostają w ukryciu.

www.instagram.com/lorofficial/
www.facebook.com/bandlor
www.youtube.com/@lor_official/
www.tiktok.com/@lorfarquaad

* Data: 14.06.2024
* Godzina: 20:00
* Miejsce: Tajemniczy Ogród, ul. Międzyrzecka 3A

Czekamy na Was z niecierpliwością!

Tajemniczy Ogród – koncert LOR | 14 czerwca 2024, Piątek, Tajemniczy Ogród

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →