Szopka noworoczna: Najlepszy rok w historii Polski | NOWOŚĆ [19.02]

19 lutego 2023, Niedziela

Klub Komediowy

Nowowiejska 1, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Doda szukająca męża w TVP, Rafalala gate, Kurzopki, Mata na prezydenta, Mata do więzienia, koniec „Kiepskich”, imby polityczne, HiT, Lex Czarnek, inflacja, walka o słupki partyjne, Lex Czarnek 2.0., zatrucie Odry, śmierć królowej, spór o złotą waginę, mundial, Polacy zbierają chrust, Polki dają w szyję, Lex Czarnek 3.0. … To był dobry rok dla Polski! Obfitujący w wydarzenia istotne tyle o ile, bardziej lub mniej humorystyczne, nonsensowne, albo wręcz przeciwnie – zmieniające sens wszystkiego, co dotychczas znaliśmy. Rodzime skandale i zagraniczne aferki wpychają się na pierwszy plan, podczas gdy w tle odgrywa się dramat wojny na Ukrainie…
W związku z powyższym zapraszamy na spektakl, który nawiązuje do formuły szopki noworocznej, zachowując niepublicystycznego ducha Klubu Komediowego. Za pomocą wierszy, scenek, piosenek i skeczy zainspirowanych rokiem Anno Domini 2022 postaramy się podsumować minione 365 dni w satyryczny, refleksyjny oraz typowy dla nas, niezbyt zborny i precyzyjny sposób.
Bilety: 55 zł
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU
1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.
3. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).
W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →