Szkolenie Taneczno Sportowe dla osób z niepełnosprawnościami

Szkolenie Taneczno Sportowe dla osób z niepełnosprawnościami

30 listopada 2022, Środa

Discofox Dance School Szkoła Tańca Klub Sportowy

Obornicka 225, Poznań

Start: godz. 16:45

Podziel się:

Dokładna nazwa projektu to
Szkolenie Taneczno Sportowe dla osób z niepełnosprawnościami celem przygotowania do zawodów w organizacjach tanecznych dla tej grupy tancerzy.
Jest to projekt współfinansowany z Miastem Poznań w ramach projektu Poznań Wspiera, odpowiedzialny za projekt Wydział Sportu
Turniej jest finalnym wyzwaniem, ale najważniejsze jest przełamanie się osób wieku dziecięcym i nastoletnim do działań sportowo tanecznych, których niepełnosprawność rozwojowa i psychiczna jest pozornym przeciwskazaniem do wszelkiej aktywności fizycznej czy umysłowej.
Przełamujemy te bariery i dajemy niezmierną szansę aby dzieci i młodzież którym nie śniły się trofea, ani wyzwania sportowe.
Rozwój dzieci , szczególnie o opóźnieniu umysłowym, nie przeszkadza w wyzwaniach artystycznych i sportowych jakim jest taniec.
Dajmy im szansę a okaże się, że każdy z nich jest normalnym małym człowiekiem, który chce tańczyć , działać i osiągać sukcesy w swoim środowisku.
Niestety projekt nie nadaje się dla osób na wózkach, ze względu na brak infrastruktury używanej powierzchni, każdy chętny bierze udział w zajęciach 1 x w tygodniu bezpłatnie, ważne jest podpisanie umowy ze Stowarzyszeniem oraz indywidulana konsultacja wcześniej.
Możliwe podjęcie współpracy indywidualnej lub uczestnictwo w zajęciach grup standardowych
Wiek uczestników : 6-16 lat
Rozpoczęcie zajęć 01.06.2022 16.45

Do Zatańczenia!
Ogólnopolskie Towarzystwo Taneczne
Szkoła Tańca Klub Sportowy.
Współpraca
Klub DDS Poznań
729247991
kontakt@discofoxpoznan.pl

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →