Święte Słowa: Anna Gacek na NTT

Święte Słowa: Anna Gacek na NTT

4 czerwca 2023, Niedziela

Nocny Targ Towarzyski

Kolejowa 23, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Anna Gacek na NTT! Wstęp wolny!
Anna Gacek – dziennikarka i prezenterka, przez dwie dekady (do marca 2020 roku) związana z Programem 3 Polskiego Radia. Oprócz prowadzenia autorskich audycji, w tym wspólnie z Wojciechem Mannem „W Tonacji Trójki”, nadawała relacje z największych światowych festiwali, m.in. z Glastonbury i Roskilde, w Polsce spędziła dziesięć lat na trasie Męskie Granie i kilkanaście na Off Festivalu. Przeprowadziła ponad tysiąc wywiadów, w tym z Paulem McCartneyem, Nickiem Cave’em, Patti Smith, Marianne Faithfull, Florence Welch, Alexem Turnerem, The White Stripes i The Strokes. Obecnie, w autorskim cyklu podcastów „Rzeczy ulubione”, rozmawia z najważniejszymi postaciami polskiej kultury. Pasjonatka sztuki, mody i popkultury, prowadziła w TVP2 realizowany na licencji BBC program „Bake Off” i poświęcony kulturze program „Dzieje się na żywo” w Wirtualnej Polsce. Ekstaza. Lata 90., początek to jej pierwsza książka.
ŚWIĘTE SŁOWA to cykl spotkań podczas, których rozmawiamy z tymi, których zawsze chcieliście usłyszeć w nieco mniej formalnej atmosferze. Każdy z nich ma swoją prawdę, swoją świętość. O inspiracjach, sile i słabościach. O motywacjach i kryzysach. Zawsze kulturalnie, zawsze zabawnie. Blisko Ciebie!
Spotkanie poprowadzi Martyna Olszak, od lat pełniąca funkcję Head of Creative Department and PR w jednej z większych marek modowych w Poznaniu. Producentka sesji zdjęciowych, współwłaścicielka agencji contentowej. Prywatnie czyta Remarque w kimono ręcznie wyszywanym w smoka oraz słucha Milesa Davisa szukając jego sampli w numerach Outkast.
Martyna Olszak: www.instagram.com/martynaolszak_/
WEJŚCIE: FREE

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →