Świąteczne spotkanie z gliną - Warsztaty dla młodzieży i dorosłych

Świąteczne spotkanie z gliną – Warsztaty dla młodzieży i dorosłych

29 listopada 2022, Wtorek

Jagoda nie porzeczka

Antoniego Małeckiego 34, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Zapraszamy na wyjątkową świąteczną edycję warsztatów ceramicznych. Wyjątkową ponieważ poświęconą wszelakim ozdobom i dekoracjom świątecznym.
Dla kogo? Dla każdego, nawet dla tych,co zaczynają przygodę z gliną. W typowo świątecznej atmosferze stworzysz dla siebie kilka przedmiotów z motywem nadchodzących świąt. Pomogę Ci wykonać drobne talerzyki, zawieszki, lampiony. Możesz przyjść już z gotowym pomysłem, a ja wesprę Cię w jego realizacji. Dostaniesz 1,5 kg gliny i możesz działać. Będzie mnóstwo koronkowych motywów, śnieżynek, prezentowych wałków. Nie zastanawiaj się tylko przybywaj. To jedyna taka świąteczna edycja.
Podczas pierwszego spotkania lepimy z 1.5 kg gliny. Na drugim spotkaniu szkliwimy wczesniej wykonane prace, aby nadać im ostateczny charakter. Potem już tylko jeden wypał i możesz zabrać swoje dzieła do domu.

Pierwsze zajęcia- lepienie 29 listopada godz. 18:00
Drugie zajęcia – szkliwienie 13 grudnia godz. 18:00
Koszt warsztatów: 290zł
Cena za dwa spotkania: lepienie plus szkliwienie.
Czas trwania: 2h każde ze spotkań

Zapisy w sklepie lub przez Facebook.
Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłacenie zadatku – wpłaty rezerwacyjnej.
UWAGA! Przed uregulowaniem wpłaty rezerwacyjnej sprawdź czy są jeszcze dostępne miejsca.

Wpłata 290zł za warsztat
– przelewem na konto Parolado Pracownia M. Choromańska
w tytule: warsztaty z gliny + (imię i nazwisko oraz data )” numer konta 20102040270000100215256327

Regulamin udziału w wydarzeniu:
1. Wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów promocyjnych. Udział w warsztatach jest jednoznaczny z udzieleniem nieodpłatnej zgody na wykorzystanie wizerunku utrwalonego podczas warsztatów. Wizerunek będzie wykorzystany jedynie w formie relacji z wydarzenia na profilu Facebook i Instagram „Jagoda nie porzeczka”. Wizerunek nie będzie przekazywany dalej podmiotom trzecim.
2. Uczestnicy są zobowiązani do poszanowania sprzętu, wszelkich urządzeń oraz mienia stanowiącego własność organizatora warsztatów.
3. Rodzic przyjmuje do wiadomości, że istnieją zagrożenia wynikające z pracy przy użyciu np. nożyczek czy kleju na gorąco. Zgadzając się na udział dziecka w warsztatach, rodzic bierze za nie pełną odpowiedzialność.
4. Udział w warsztatach jest odpłatny 290zł.
5. Przy rezygnacji z udziału w warsztatach na 1 dzień przed ich odbyciem się zadatek nie jest zwracany.
6. W przypadku odwołania warsztatów z przyczyn niezależnych od organizatora , pieniądze zostaną zwrócone lub wykorzystane na poczet innych zajęć. Decyzja należy do klienta.
7. Rzeczywisty czas prowadzenia zajęć może ulec nieznacznemu wydłużeniu i wynika to z tempa prac. W przypadku konieczności zakończenia zajęć o określonej godzinie, należy taką informację przekazać przed rozpoczęciem zajęć. Czas przeznaczony na zajęcia jest dobrany w taki sposób aby wszystkie zadania mogły być wykonane. Dopuszcza się zakończenie zajęć przed skończeniem pracy, ale po upływie założonego czasu, jeżeli wina za niewykonanie prac leży po stronie uczestnika warsztatów.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →