SUNDAY AT 9 + METHOPIA + GENTUZA | 02.02.2024 | Klub Muzyczny Liverpool | Wrocław

SUNDAY AT 9 + METHOPIA + GENTUZA | 02.02.2024 | Klub Muzyczny Liverpool | Wrocław

2 lutego 2024, Piątek

Klub Muzyczny Liverpool

Świdnicka 37, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Chosen • Obeyed • Forgotten Tour 2023-2024

SUNDAY AT 9 to założona w 2021 roku, trójmiejska kapela wykonująca muzykę wpisującą się w ramy szeroko pojętego metalu, z wyraźnymi wpływami groove metalu i metalu progresywnego. Z nadejściem jesieni 2023 wydany zostaje długogrający debiut – “Chosen, Obeyed, Forgotten” będący muzycznym i lirycznym wyrazem sprzeciwu i obrzydzenia wobec dążenia do władzy i elitaryzmu.
www.youtube.com/@Sundayat9
www.facebook.com/sundayat9band
www.instagram.com/sundayat9band

METHOPIA Zespół powstał pod koniec 2019 roku we Wrocławiu. W skład zespołu wchodzą muzycy, którzy mieli okazję zagrać ze sobą nie jeden koncert, aczkolwiek nie w jednym składzie. Mogą być kojarzeni z takich zespołów jak Tuff Enuff, Splot czy !nsult. Wpływy muzyczne jak i samo doświadczenie jest tak różne, że muzykę jaką tworzy zespół najprościej można określić mianem nowoczesnej odmiany metalu. W marcu 2020 Methopia wypuściła swoją pierwszą EP pt.”Rec.Over”, na której znalazły się cztery autorskie kompozycje. Czasy pandemii i lockdownów zespół poświęcił na nagranie debiutanckiego albumu pt. Mr.Serious” na którym znalazło się 10 utworów i do którego zespół zrealizował jak do tej pory dwa oficjalne teledyski.

www.facebook.com/methopia
www.youtube.com/methopia
www.methopia.bandcamp.com
www.instagram.com/methopiaofficial

GENTUZA to kwartet generujący głębokie brzmienie pełne groove’u, uzyskane dzięki połączeniu 7-strunowej gitary z elektroniką, subami i wooblami, podparte budującą napięcie ciężką selektywną sekcją rytmiczną. Całość dopełnia melodyjny wokal z elementami agresywnego i brutalnego growlu oraz screamu.
Zespół w ciągu ostatnich 2 lat dzielił scenę min z: Khroma (FI), Rabia Sorda (GER), The Sixpounder, Kabanos czy Hope, oraz zagrali na festiwalach w Polsce: Pol’And’Rock, Emergenza Polska, Festuza Weekend, Promo Fest, Wild Fest, Slot Art, a także za granicą: Emperor Fest (EE), Findustry Fest (FI).
www.youtube.com/c/gentuza
www.facebook.com/gentuzaband
www.instagram.com/gentuzaofficial

Wspierają Nas:
www.facebook.com/strefamusicart
www.facebook.com/rock3miasto
www.facebook.com/Szarpidrutpl
www.facebook.com/profile.php?id=100063675456974

Bilet: 30 pln (dostepne na wejściu w dniu koncertu, płatne gotówką)

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →