SUMMER REVOLUTION VII

SUMMER REVOLUTION VII

14 sierpnia 2024, Środa

Amfiteatr Lubasz

KOŚCIELNA 4, Lubań

Start: godz. 20:30

Podziel się:

Summer Revolution VII – To siódma edycja flagowego projektu grupy Summer Revolution Festivals.

Siódma odsłona jednego z największych wydarzeń klubowych w północnej części Wielkopolski z masą atrakcji, która zagości w Lubaskim amfiteatrze przy malowniczym jeziorze Dużym.

Miejsce znane nie tylko klubowiczom z Wielkopolski, ale również z dalszych regionów kraju. Jezioro Duże, plaża, pole campingowe, restauracje, atrakcje wodne to idealne miejsce do relaksu, a wśród tego szczególnego miejsca NAJWIĘKSZA DAWKA KLUBOWYCH BRZMIEŃ serwowana przez GWIAZDY ZAGRANICZNEJ ORAZ POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ.

Specjalnie dla was zagra 8 Dj-ów, więc znajdziecie coś dla siebie.

Na naszej scenie wystąpili już tacy artyści jak: Richard Durand, Rank 1, Peran Van Dijk, Dj Kuba&Neitan, Dj Hazel, Robbie Seed, Fafaq, Skytech, Dj Wajs, Dj KC, Dj Gregory, DNF, Diabllo aka Coorby, Dj Quiz, Dj Insane, Dj Matys, AK9 oraz wielu innych.

14 SIERPNIA 2024 to data, którą z pewnością zapamiętamy na długo.

Siódma odsłona „LETNIEJ REWOLUCJI”, która swoje inspiracje pobiera z największych festiwali muzycznych w Polsce.

Tej nocy spodziewajcie się muzycznego „trzęsienia” ziemi, w której swoje możliwości zaprezentuje Wam śmietanka NAJPOPULARNIEJSZYCH DJ w naszym kraju oraz GWIAZDA EUROPEJSKIEGO FORMATU.

Na terenie imprezy będzie dostępna duża STREFA GASTRONOMICZNA, w której będziecie mieć możliwość zakupu ciepłych przekąsek, zimne piwko i napoje energetyczne.

WYSTĄPIĄ:

WESTBAM, CJ STONE, HAZEL, MATYS, QUIZ, ALEX, GREGORY

ATRAKCJE:

•Pokaz pirotechniki scenicznej
•laser show
•Wyrzutnie CO2
•Oprawa świetlno-wizualna
•Niepowtarzalne wrażenia i wspomnienia

Wydarzenie 16+ (osoby od 16 do 18 roku życia za zgodą rodziców/opiekunów prawnych, osoby nieletnie do 16 roku życia z opiekunem prawnym).
Wzór zgody

SUMMER REVOLUTION VII | 14 sierpnia 2024, Środa, Amfiteatr Lubasz

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →