Strangers In My House | Bukowicz | Ostrożnie | w Schronie Muzycznym

24 marca 2023, Piątek

Schron Muzyczny MASH

Wojska Polskiego 3, Mysłowice

Start: godz. 19:30

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Już 24 marca (piątek) o godz. 19:30 w naszym Schronie Muzycznym wystąpią trzy niesamowite zespoły: Strangers In My House, Bukowicz oraz Ostrożnie. Serdecznie zapraszamy! 

STRANGERS IN MY HOUSE
Strangers In My House to krakowski zespół nawiązujący w swojej twórczości do gatunków dream pop/shoegaze. Rok 2023 jest dla grupy czasem wydania drugiej płyty obfitującej w dźwiękowe wpływy post punku, neopsychodeli i niezależnej muzyki z lat 80 i 90, zaś wydarzenie to będzie kolejnym przystankiem wprowadzającym w nowy klimat nadchodzącego wydawnictwa.

BUKOWICZ
– trio ze Śląska, z którego płyną syntezatory, melodyjne wokale i basy, post-punkowe beaty i gitary. Melancholijne piosenki po polsku, do których można nawet tańczyć, jeśli lubi się takie gatunki jak: dream pop, new wave, post punk, czy shoegaze. Aktualnie nagrywają materiał na 2 długogrający album. Na koncercie będzie można usłyszeć nowe utwory, które smakują jak wyrafinowany tort (taki dobry, bo nie za słodki).

OSTROŻNIE
Ostrożnie to klasyczne rockowe trio w składzie: Kuba Palewicz – gitara/wokal Tomasz Latko – bas Bartłomiej Palewicz – perkusja. Zespół lubi popadać w skrajności – łączy surowe brzmienie z alternatywnymi koncepcjami. Muzyka Ostrożnie wędruje pomiędzy psychodeliczną melancholią a agresywną ekspresją. Teksty, śpiewane w języku polskim, często stanowią ironiczny komentarz współczesnej rzeczywistości.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Strangers In My House | Bukowicz | Ostrożnie | w Schronie Muzycznym | 24 marca 2023, Piątek, Schron Muzyczny MASH

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →