Stefano Barigazzi (IT) | supported by Liveurope, 01.12.2023, Klub Stodoła

Stefano Barigazzi (IT) | supported by Liveurope, 02.12.2023, Klub Stodoła

2 grudnia 2023, Sobota

Klub Stodoła

Stefana Batorego 10, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Mamy przyjemność ogłosić, iż przed grudniowymi koncertami formacji Dżem (1 i 2 grudnia) wystąpi Stefano Barigazzi! Koncert Stefano organizowany jest przy współpracy z platformą Liveurope, a także z Italia Music Export.
Wokalista i gitarzysta z Włoch zaczął tworzyć muzykę w wieku piętnastu lat. Głęboko przesiąknięta bluesem twórczość Stefano jest wzbogacana współczesnymi bodźcami i wpływami. Rezultatem jest styl, który składa hołd sile albumów Johna Lee Hookera, Elmore’a Jamesa, które zawsze zajmowały na jego półce stałe miejsce i plasuje się obok takich zespołów jak I Hate My Village, Tinariwen, Khruangbin, Woods, Jack White czy Black Keys.
*****
Bądź na bieżąco:
WWW: www.stefanobarigazzi.com/
Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100066882033022
Instagram: www.instagram.com/_stefanobarigazzi_
*****
Koncert organizowany we współpracy z platformą Liveurope, inicjatywą, której celem jest wspieranie miejsc koncertowych w promowaniu twórczości początkujących europejskich artystów.
Platforma stanowi znak jakości, przyznawany klubom muzycznym zaangażowanym w promocję europejskiej różnorodności muzycznej. Celem Liveurope jest usprawnienie organizacji występów młodych europejskich artystów na całym kontynencie oraz pomoc im w dotarciu do nowych, zagranicznych odbiorców. Założona w 2014 roku platforma Liveurope jest pierwszą tego rodzaju inicjatywą w Europie.
Liveurope to projekt współfinansowany przez program “Kreatywna Europa” oraz projekty takie, jak Above 55° (wspierany przez Fundusz Kultury Nordyckiej) oraz Soundcat (Instytut Ramona Llulla), w celu zwiększenia możliwości koncertowania wśród początkujących europejskich artystów.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →