Stand-up: Ewa Stasiewicz

14 kwietnia 2023, Piątek

Klub Studencki Kazik

Nadbystrzycka 40A, Lublin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zapraszamy do klubu studenckiego Kazik na kolejny stand-up’owy wieczór! Tym razem wystąpi Ewa Stasiewicz w swoim najnowszym programie “Połącz paski”, a w pierwszej części odbędzie się Open Mic.

Cześć, tu Ewa Stasiewicz – szybko o mnie: w dzieciństwie marzyłam o byciu sprzedawczynią w sklepie warzywnym, a zostałam komiczką. A jak już zostałam komiczką, to rodzice mówili: “idź do normalnej pracy, idź do normalnej pracy”, a ja: “później, później – mam dopiero 25 lat” i tak w między czasie osiągnęłam wiek średni, wzięłam kredyt na mieszkanie, wyszłam za maż i urodziłam dwójkę dzieci. 
Od wielu lat występuję na scenie i robię filmiki na YouTube. Może kojarzycie Paulinę Macutkiewicz – kandydatkę na polityka i właścicielkę hurtowni farb? To ja   
Mój ostatni program stand-up’owy “Dzikość raz!” ma ponad 350 tys. odsłon, a cały kanał ponad 4 miliony! Tu link do programu jakby co:  https://youtu.be/M2gthpZwsxU

“Połącz paski” jest o tym, że czasem ciężko myśleć o sobie dobrze, o tym, czego dowiedziałam się z Beverly Hills 90210 i o tym, czy kosmici porwali mojego męża. O tym, że faceci się gapią i to jest raz dobrze, a raz źle. No i czy da się połączyć paski. A przy tym staram się, żeby wszystko miało swój styl, było “o czymś” i było zabawne! Czyli to, co sama lubię w stand-up’ie.  

Prowadzenie: Maciek Ambicki

 

Zgłoszenia na open-mic: fanpage Konkretnie

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Stand-up: Ewa Stasiewicz | 14 kwietnia 2023, Piątek, Klub Studencki Kazik

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →