SPODEK | Gala Muzyki Filmowej

SPODEK | Gala Muzyki Filmowej

3 września 2022, Sobota

Spodek

Korfantego 35, Katowice

Start: godz. 19:00

Podziel się:

3 września katowicki Spodek opanują największe hity prosto z ekranu. Kompozycje takich twórców, jak m.in. Ennio Morricone, Hans Zimmer, czy John Williams zabrzmią w wykonaniu Chóru i Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej pod batutą Macieja Sztora oraz znakomitych solistów, a to wszystko w multimedialnej oprawie. Nie zabraknie hitów, tematów z filmów Star Wars, Jurassic Park, Król Lew, Harry Potter, Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, Misja, Dawno temu w Ameryce, Piraci z Karaibów, Niesamowity Spider-Man, czy Ant-Man.
Zew przygody, wartka akcja, miłość, nienawiść, zachwyt, czy determinacja… emocje ukazywane na ekranach kin potrzebują odpowiedniej ścieżki dźwiękowej. To właśnie muzyka w filmie odpowiada za klimat, za naprowadzenie widza na właściwe tory interpretacji, pozwala mu przeżywać to, co widzi, jeszcze intensywniej. Nic więc dziwnego, że prezentowana poza salą kinową, budzi nie mniejsze odczucia, tym bardziej, kiedy słucha się jej na żywo. Gala Muzyki Filmowej Filharmonii Śląskiej to okazja do zachwycenia się melodiami, które zostały stworzone po to, by wzruszać, zadziwiać – po prostu – sprawiać, że kino jest sztuką, dostarczającą niesamowitych przeżyć.
Kilkutysięczna publiczność, zapierające dech efekty wizualne oraz imponująca przestrzeń Spodka sprawią, że każdy z dźwięków poruszy każdego z obecnych do głębi. Muzyka, światło i projekcje multimedialne w doskonałej harmonii zapewnią moc wrażeń i wspólnie stworzą widowisko, o którym długo nie będzie można zapomnieć! Gala Muzyki Filmowej Filharmonii Śląskiej 3 września o g. 19 sprawi, że każdy z słuchaczy będzie mógł puścić wodze fantazji i być może, choć na chwilę, stanie się bohaterem ulubionego filmu.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →