Spektakl „Lekko nie będzie" - inauguracja Tygodnia Odpowiedzialności Kulturalnej Biznesu

Spektakl „Lekko nie będzie” – inauguracja Tygodnia Odpowiedzialności Kulturalnej Biznesu

14 listopada 2022, Poniedziałek

ArtKombinat Scena Monopolis

ArtKombinat ul.Kopcińskiego 62a, Łódź

Start: godz. 19:00

Podziel się:

„Lekko nie będzie” autorstwa Jean-Claude Islert’a to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukania szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych. Spektakl otwierający Tydzień Odpowiedzialności Kulturalnej Biznesu, który odbędzie się w dniach 14-18 listopada w Łodzi. Przed pokazem odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli kultury i biznesu.
Stateczny wykładowca Eduardo (Tomasz Sapryk) romansujący ze sprytną studentką Sarah (Adrianna Dorociak), jego była żona Marion (Małgorzata Sadowska) zakochana w młodszym partnerze i ich córka Julie (Natalia Smagacka) mająca nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco (Sambor Czarnota), wąsatego „artystę”, lekkoducha, bez grosza przy duszy zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy, bo kiedy wszystko zawodzi zawsze można zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu…
Wydarzenie otwiera organizowany przez Fundację LodzArte Tydzień Odpowiedzialności Kulturalnej Biznesu i dlatego bezpośrednio przed spektaklem odbędzie się spotkanie z Tomaszem Saprykiem, reżyserem i aktorem spektaklu, a także Jarosławem Wojciechowskim i Krzysztofem Witkowskim, prezesem spółki Virako. Rozmowę poprowadzi Krzysztof Dudek.
Czas trwania spektaklu: 140 min. z przerwą.
TWÓRCY
Autor: Jean – Claude Islert.
Reżyseria: Tomasz Sapryk
Tłumaczenie: Witold Stefaniak
Scenografia: Witek Stefaniak
Kostiumy: Joanna Snopek
Opracowanie muzyczne: Tomasz Sapryk
OBSADA
Tomasz Sapryk
Małgorzata Sadowska
Sambor Czarnota
Adrianna Dorociak
Jarosław Wojciechowski
Natalia Smagacka
LEKKO NIE BĘDZIE | 14 LISTOPADA | GODZ. 19:00
BILETY: 150 ZŁ

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →