SPEKTAKL KSIĄŻĘ

SPEKTAKL KSIĄŻĘ

11 maja 2024, Sobota

Teatr Wolność

Tysiąclecia Państwa Polskiego 2, Białystok

Start: godz. 18:00

Podziel się:

“Książe” to spektakl, który wbija w fotel. Nie ilością efektów czy monumentalną scenografią. Nie. On wbija w fotel przekazem i wyrazem. Tym z jak wielkim kunsztem w teatralnej materii porusza się Karol Smaczny – reżyser, autor tekstu i pomysłodawca całego przedsięwzięcia…

…To spektakl metafizyczny na wielu poziomach. Niepokojący i może przez to tak fascynujący. Zdecydowanie wart nie tyle zobaczenia, co przeżycia. I zrozumienia. ”

Urszula Śleszyńska, Kurier Poranny

Spektakl niezwykle plastyczny. Światło, dym, lalki, muzyka tworzą poetycki, refleksyjny obraz świata wewnętrznego głównego bohatera.

Autorski scenariusz Karola Smacznego snuje refleksję nad kondycją współczesnego człowieka. Spektakl w konwencji snu zaskakuje ciekawą fabułą. Wątki spektaklu zawieszone między życiem a śmiercią, oscylują pomiędzy zagadnieniami globalnymi jak wdrożenie sztucznej inteligencji do powszechnego użycia a światem wewnętrznym autora, stanowiąc swoistą autoterapię artysty.

Reżyseria i scenariusz: Karol Smaczny
Zagrają: Karol Smaczny, Emma Kováčová
Muzyka: Michał Górczyński.

SPEKTAKL KSIĄŻĘ | 11 maja 2024, Sobota, Teatr Wolność

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →