Sounds Off Veritas Festival

Sounds Off Veritas Festival

14 lipca 2023, Piątek

Zalew w Starej Morawie

Stara Morawa, Szprotawa

Start: godz. 11:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Sounds Off Veritas Festival to wydarzenie, które łączy integrację kultur z występami muzycznymi na żywo. Dzięki prezentacji tego, co najciekawsze w muzyce, doświadczymy piękna i różnorodności kultur.
Organizując wydarzenie w duchu ekologii, zachęcamy do poszanowania natury i siebie nawzajem.
Sounds Off Veritas Festival to nie tylko koncerty, ale też warsztaty i prelekcje, które pomogą nam w poszerzaniu świadomości oraz praktyce uważności w życiu codziennym.

Dochód zebrany ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na wsparcie działalności projektu Sounds Off Veritas. Jest to projekt muzyczny skierowany do młodzieży, która interesuje się szeroko pojętą muzyką i jej produkcją.
Młodzież będzie miała możliwość poznać proces tworzenia muzyki „od kuchni”, a także uczestniczyć w różnorodnych koncertach.
Cykl warsztatów muzycznych to przestrzeń, w której młodzież może (ale nie musi) odkryć swoją „zajawkę”, poznając bliżej SIEBIE.

Osoby, które w dniu Imprezy nie ukończyły 18. roku życia, będą mogły wejść na Imprezę tylko i wyłącznie pod nadzorem opiekuna w wieku powyżej 24. roku życia. Opiekun będzie ponosił pełną odpowiedzialność za niepełnoletniego przebywającego na Imprezie od momentu wprowadzenia go aż do jego wyjścia.

Z posiadania Biletu zwolnione są dzieci, które w dniu wstępu na Teren Imprezy nie ukończyły 12 roku życia (osoby urodzone po 14.07.2011)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Sounds Off Veritas Festival | 14 lipca 2023, Piątek, Zalew w Starej Morawie

Biletomat.pl
100 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →