SnowFest Festival 2024

SnowFest Festival 2024

1 marca 2024, Piątek

SnowFest Festival

Deptak Nad Żylicą, Szczyrk

Start: godz. 18:00

Podziel się:

SNOWFEST FESTIVAL – SZCZYRK / 1-2 marca 2024

Największy festiwal muzyki i sportów zimowych od 2104 roku gwearantuje niezapomniane emocje. 11. edycja tego wyjątkowego wydarzenia odbędzie się 1 i 2 marca 2024 w Szczyrku.

Fani zimowych sportów, aktywnego wypoczynku oraz muzyki po raz kolejny przekonają się że perła Beskidu Śląskiego – Szczyrk urasta do miana najważniejszego ośrodka zimowych sportów.
Jest to także doskonała propozycja dla osób, które nie zapadają w festiwalowy zimowy sen i chcą się bawić oraz tańczyć bez względu na porę roku.

Program muzyczny wydarzenia jest bardzo zróżnicowany – od muzyki elektronicznej w jej różnych odmianach (m.in house, d’n’b) po hip-hop i szeroko pojętą alternatywę.
Dotychczas na festiwalu wystąpili m.in.: Mos Def, Sigma, Vitalic, Dimension, Goldie, 2manydjs, Metrik, Shy FX, Chase And Status, Raekwon, Andy C, Roots Manuva, Pendulum, Sub Focus, Ghostface Killah, Wilkinson, Booka Shade, Digitalism, Mike Skinner z The Streets, a także plejada polskich wykonowców.

SnowFest Festival to nie tylko muzyka, ale także pierwsze apres-ski w Polsce łączące występy artystyczne z regularną jazdą na stoku oraz spektakularne zawody sportowe, w których udział biorą czołowi riderzy snowboard i freeski. W nadchodzącej edycji organizatorzy nawiązali również współpracę z PZN w zakresie organizacji zawodów rangi FIS w konkurencji BIG AIR Snowboard i Freeski.

Wystąpią:
>> RUDIMENTAL
>> RöYKSOPP
>> DELTA HEAVY
>> GERD JANSON
>> DJ MARKY & SP:MC
>> PRO8L3M
>> KAMP!
>> LORDOFON
>> KALIBER 44
>> ŚW. BASS
>> GOORAL
>> LAST ROBOTS
>> ROS ADDICTION & MC CONRAD
>> MIKE FATE
>> VISUALISM
+ wielu innych

REGULAMIN WYDARZENIA

SnowFest Festival 2024 | 1 marca 2024, Piątek, SnowFest Festival

Biletomat.pl
233,35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →