SŁOŃ

SŁOŃ | Poznań

26 listopada 2021, Piątek

OHIA BAR

Pleszewska 1, Poznań

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Agencja Artystyczna Bashesh oraz Get Good Music Agency z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Słonia promujący jego najnowszy albumu „REDRUM”, który odbędzie się w OHIA CLUB Słonia wspierał będzie niezawodny Dj Soina.

Support: DJ MOMENT/ resident.

START: 23:00
CONCERT: 01:00

After na miejsciu i będzie gra DJ MOMENT. resident klub Ohii

_ _ _ _ __ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _

***UWAGA***

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych.
Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną.
Opiekun również musi posiadać bilet.

Wzór zgody: bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.
Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.

Start imprezy oznacza godzinę, o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy z uwzględnieniem aktualizacji dotyczących reżimu sanitarnego.
www.bashesh.com/regulamin

Oświadczenie:
bashesh.com/uploads/oswiadczenie…

_ __ __ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __

SŁOŃ właściwie Wojciech Zawadzki urodziny 27.11.1983 w Poznaniu

Różnorodność – łączenie fascynacji hip-hopowych z rockowymi, hardcore’owymi i metalowymi – jest jedną z najważniejszych cech dzisiejszego stylu Słonia.
Choć na ogół nagrywa on utwory klasycznie rapowe – samplowane lub elektroniczne – tkwi w nich rockowy puls i pazur, atmosfera i intensywność z rodzaju tych, których prędzej uświadczy się na hardcore’owych albo punkowych gigach.

W grudniu 2020 ukazał się czwarty solowy album Słonia pod tytułem „Redrum”.

Najnowszy materiał poznańskiego rapera, który powstawał pod roboczym tytułem „Czerwony Rum” został zrealizowany we współpracy z jednym producentem. Za wszystkie bity odpowiada Chris Carson, a zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – na płycie nie pojawiają się żadni dodatkowi goście. Jak przyznaje Słoń, praca nad albumem w czasach pandemii nie należała do najprostszych: „Nie ukrywam że logistyka nagrywania płyty i kręcenia klipów w czasie pandemii była mocno zaburzona i kosztowała nas dużo stresu. Pomimo wielu utrudnień, raper jest bardzo zadowolony z powstałego materiału a fani przyjęli go z entuzjazmem. Również przez dziennikarzy album został bardzo dobrze oceniony, Newonce.net nazwał Redrum jedną z najlepszych rapowych płyt 2020, natomiast Dawid Bartkowski z interia.pl mianuje Słonia królem swojej niszy, a numer „Wojna totalna” nazywa „lirycznym pancerfaustem, walcem dla społeczeństwa oraz być może najlepszym i najbardziej dosadny opisem aktualnej sytuacji w kraju”.

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy:
www.facebook.com/groups/2019020035044470/

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/wsrh.slon
www.bashesh.com

SŁOŃ | Poznań | 26 listopada 2021, Piątek, OHIA BAR

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →