Slim Cessna's Auto Club I Hiob Dylan I HYDROZAGADKA | Warszawa

Slim Cessna’s Auto Club I Hiob Dylan I HYDROZAGADKA | Warszawa

27 czerwca 2024, Czwartek

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Slim Cessna’s Auto Club (USA)
SCAC słynie przede wszystkim z niezwykle żywiołowych występów, na których można spodziewać się dosłownie wszystkiego: od klimatów niczym z tarantinowskiego podłego baru, przez dzikie kazania rodem z baptystycznej mszy, po rock’n’rollowe tańce. To wszystko w postaci niesamowitych wokalnych dialogów dwóch frontmanów – charyzmatycznego Slima Cessny i mrocznego Munly’ego.
Wkłada się ich do różnych szufladek – dark gospel, alt-country, gothabilly, americana, itd. Prawda jest taka, że reprezentują swój niepowatrzalny styl, który warto zobaczyć i samemu przekonać się jak bardzo można połamać oklepane country i ulepić z niego przeciekawy muzyczny twór na nowo.
Dla tych, którzy lubią odkrywać nietuzinkową muzykę i przeżywać coś więcej niż zwykły koncert to pozycja obowiązkowa.
Na tegorocznej trasie SCAC będą promować nadchodzący album “Buell Legion”, który jest drugą częścią koncepcyjnej trylogii o mitycznej krainie – Lupercalii, stworzonej przez Munly’ego.
www.youtube.com/watch?v=GRGdt4tmsDo
Hiob Dylan & Najgorsza Kapela Świata (PL)
Bard-dziad, który przywdział maskę wilka, by śpiewać o Polsce, o której nikt już śpiewać nie chce. Szarpiąc struny taniego banjo zabiera w podróż Passatem Kombi przez Radom do serca Polski B, w lot Ryanairem lub Wizzairem na emigrację zarobkową albo do raju, w którym kiełbasę serwuje Robert Makłowicz. Tym razem rusza w Polskę z Najgorszą Kapelą Świata.
www.youtube.com/watch?v=SBi6iZg2dVA

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →