Slave Keeper i Fireball

Slave Keeper i Fireball

25 lutego 2023, Sobota

Schron Muzyczny MASH

Wojska Polskiego 3, Mysłowice

Start: godz. 19:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Slave Keeper i Fireball zapraszają na wspólny wieczór z solidnym melodyjnym graniem. Mocne riffy, potężne uderzenie sekcji rytmicznej, piękne melodie i klasyczne hard rockowe granie! Zapraszamy!

Slave Keeper to muzycznie pogranicze hard rocka i heavy metalu. Chwytliwe melodie, mocny i wszechstronny wokal, soczyste riffy, gitarowe harmonie – to wszystko niewątpliwie inspirowane gigantami gatunku, ale zagrane w swoim własnym, unikalnym stylu.

Zespół powstał w 2014 roku i do tej pory zdążył pokazać się publiczności na klubowych i plenerowych scenach w Polsce, również supportując zagraniczne gwiazdy. W 2022 roku zespół wydał swój pierwszy album zatytułowany “Ślad”, na którym uwiecznionych zostało 12 różnorodnych, autorskich kompozycji. Na płycie pojawiają się znakomici goście, jak choćby Grzegorz Kupczyk (ex-Turbo, CETI). Płyta spotkała się z dużym uznaniem odbiorców i krytyków, a słuchając jej można dostrzec szerokie spektrum muzycznych zainteresowań zespołu: od szybkich heavy metalowych galopów, poprzez liryczne ballady, do bogato zaaranżowanych, wielowarstwowych kompozycji.

www.facebook.com/SlaveKeeperOfficial

Zespół Fireball powstał w 2010 roku. Tworzą go ludzie z Ziemi Chrzanowskiej. Członkowie zespołu udzielali się w przeszłości w innych lokalnych składach, takich jak „Apetyt Architekta” czy „Pratum”. Kapela wykonuje wyłącznie własne oryginalne kompozycje. Fireball łączy w swoich utworach rockową energię i niebanalne teksty. Efekt to melodyjne utwory, dużo ekspresji – zero agresji i wulgaryzmów, muzyka dla ludzi w każdym wieku.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Slave Keeper i Fireball | 25 lutego 2023, Sobota, Schron Muzyczny MASH

Biletomat.pl
25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →