SLAM Z REKWIZYTAMI // POD MINOGĄ // 26.01

SLAM Z REKWIZYTAMI // POD MINOGĄ // 26.01

26 stycznia 2023, Czwartek

Klub pod Minogą

Nowowiejskiego 8, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

NADCHODZI SLAM!
Przed nami pierwszy w tym roku slam poetycki, w trakcie którego uczestnicy zaprezentują swoje najlepsze autorskie teksty i będą walczyć o tytuł najlepszej/najlepszego twórczyni/twórcy. Na slamie to publiczność decyduje, kto wygra!
Slam poprowadzi Maciej Mikulewicz.
REGULAMIN slamu poetyckiego z rekwizytami
1. Organizatorem turnieju jest Fundacja KulturAkcja.
2. Wejście na slam kosztuje 5 zł. Pieniądze z bramki przeznaczone będą na nagrodę dla zwycięzców turnieju.
3. Zwycięzca turnieju otrzyma 2/3 wartości biletów, a osoba, która zajmie drugie miejsce 1/3 ich wartości. Pieniądze zostaną przekazane w gotówce po zakończeniu turnieju.
4. Osoby chcące wystąpić w slamie dokonują zgłoszenia drogą mailową na adres poznanskislam@gmail.com, poprzez profil Fundacji KulturAkcji na Facebooku bądź bezpośrednio u organizatorów w dniu slamu, o ile lista nie będzie już zamknięta.
5. Organizatorzy mają prawo zamknąć listę w dowolnym momencie.
6. Uczestniczki i uczestnicy prezentują podczas występu wyłącznie własną twórczość.
7. Pojedynczy występ slamera lub slamerki nie może przekroczyć 3 minut, a w przypadku dogrywki 1 minuty.
8. Slam zostanie rozegrany systemem pucharowym. Uczestniczki i uczestnicy pierwszej rundy zostaną przeciwstawieni sobie poprzez losowanie. Osoba, która wygra w danej rozgrywce przejdzie do następnej rundy. Liczba rund będzie zależała od liczby zgłoszeń. O zwycięstwie w danej rundzie decyduje publiczność poprzez głosowanie. Kto otrzyma większą liczbę głosów, wygrywa. Przy nieparzystej liczbie uczestników prowadzący będzie modyfikował zasady tak, aby zachować równe szanse udziału w turnieju.
9. Jeżeli podczas pojedynku slamerów głosy publiczności rozłożą się po równo, wówczas odbywa się dogrywka.
10. Slam “z rekwizytami” oznacza, że można występować w przebraniach oraz korzystać z rekwizytów i instrumentów muzycznych, nie jest to jednak konieczność. W kolejnych rundach wybrane rekwizyty i przebrania mogą, ale nie muszą się zmieniać.
11. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykorzystania dokumentacji występów (obejmującej wizerunek uczestników – udział w slamie oznacza złożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na nieodpłatne i nieograniczone w czasie prawo do utrwalenia i rozpowszechniania przez organizatorów wizerunku uczestnika) w celach promocyjnych i dokumentacyjnych.
12. Kwestiami nieuwzględnionymi w regulaminie oraz jego interpretacją zajmuje się osoba prowadząca turniej. P

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →