SLAM DLA KOTÓW // POD MINOGĄ // 20.11

SLAM DLA KOTÓW // POD MINOGĄ // 20.11

20 listopada 2022, Niedziela

Klub pod Minogą

Nowowiejskiego 8, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

WSZYSTKIE KOTKI, KOTEŁKI, KOTASKI.
>>>WYDARZENIE ROKU<<<
SLAM DLA KOTKÓW NADCHODZI!
Przed nami klasyczny slam poetycki, w trakcie którego uczestnicy zaprezentują swoje najlepsze autorskie teksty i będą walczyć o tytuł najlepszej/najlepszego twórczyni/twórcy. Na slamie to publiczność decyduje, kto przechodzi dalej i zgarnia 150 złociszy! Slam poprowadzi Maciej Mikulewicz.
Podczas slamu będziemy prowadzili zbiórkę na kotki dla Fundacji Na Ratunek Bezdomniakom.
WIDZIMY SIĘ POD MINOGĄ!
Zgłoszenia przesyłajcie za pośrednictwem FB na Fundację KulturAkcję lub na maila: poznanskislam@gmail.com
1. Organizatorem turnieju są Fundacja KulturAkcja, Klub Pod Minogą oraz inicjatywa Poznański Slam.
2. Zarówno udział w slamie jak i wstęp są bezpłatne.
3. Zwycięzca turnieju otrzyma nagrodę pieniężną 150 zł. Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma 50 zł. Pieniądze zostaną przekazane za pomocą przelewu bankowego w terminie do dwóch tygodni po zakończeniu turnieju.
4. Osoby chcące wystąpić w slamie dokonują zgłoszenia przez stronę fb Fundacji KulturAkcji, bądź bezpośrednio u organizatorów w dniu turnieju.
5. Organizatorzy mają prawo zamknąć listę w dowolnym momencie.
6. Każdy z uczestników slamu jest ograniczony czasem pojedynczego występu – do ok. 3 minut. Dogrywka to ok. 1 minuta. Dozwolone jest czytanie tekstu z kartki bądź z urządzeń elektronicznych.
7. Uczestniczki i uczestnicy muszą zaprezentować podczas występu własną twórczość.
8. Slam zostanie rozegrany systemem pucharowym. Uczestniczki i uczestnicy pierwszej rundy zostaną przeciwstawieni sobie poprzez losowanie. Osoba, która wygra w danej rozgrywce przejdzie do następnej rundy. Liczba rund będzie zależała od liczby zgłoszeń. O zwycięstwie w danej rundzie decyduje publiczność poprzez głosowanie. Kto otrzyma większą liczbę głosów, wygrywa.
9. Jeżeli podczas pojedynku slamerów głosy publiczności rozłożą się po równo, wówczas odbywa się dogrywka.
10. Podczas występów nie wolno korzystać z instrumentów czy podkładu muzycznego.
11. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykorzystania dokumentacji występów (obejmującej wizerunek uczestników – udział w slamie oznacza złożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na nieodpłatne i nieograniczone w czasie prawo do utrwalenia i rozpowszechniania przez Organizatorów wizerunku uczestnika) w celach promocyjnych i dokumentacyjnych.
12. Rozwiązywaniem kwestii nieuwzględnionych w regulaminie oraz jego interpretacją zajmują się osoby prowadząca turniej.
#poznanwspiera

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →