SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND – Carnaval du Moulin Rouge 2023

25 lutego 2023, Sobota

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Oławska 13, Wrocław

Start: godz. 17:00

Podziel się:

W Moulin Rouge zabawa nie ma końca. Zapraszamy na kabaret, najlepszą burleskę i musical z widowiskowymi numerami do muzyki na żywo! Zabieramy Was do Francji w erę rewii, kabaretu, pereł, diamentów, piór, wyrazistego stroju i makijażu. Emocje kokietują, ruch flirtuje, elegancja oczarowuje. Can Can, zmysłowy chair dance. Przycupnięcie i delikatność, tworzące prawdziwie pełne ekspresji show. We will show You how we Burlesque!
Gwiazdami tego wyjątkowego wieczoru będą:
Po raz pierwszy na naszej scenie kolejna królowa, tym razem słowiańska (Queen of classical burlesque – Slavic Burlesque Festival 2019), czyli Miss Mistress. Pierwsza ukraińska performerka burleski, oraz nasza rezydentka i niekwestionowana Gwiazda Red Juliette, która jak zwykle zachwyci nas swoją charyzmą, gibkością i niespodziewanymi zakończeniami swoich numerów. Nowe numery, nowe aranżacje, piękne kostiumy, barwny wokal Kate Rex, energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka (Cieniu), oraz wokalno taneczne popisy ekipy Show Burlesque Dance z wystrzałowymi choreografiami Kingi Malewskiej. Całość dopełni aranżacja muzyczna na band w wykonaniu Sebastiana Łobosa, z kontrabasem, perkusją, saksofonem, pianinem i dodającymi dramatyzmu skrzypcami! Zapraszamy pary, singli i wszystkich kochających dobrą zabawę.
———————————
Kinga Malewska
Odkąd pamiętam inspiruje mnie scena musicalowa amerykańskiego Broadway u. Od 2010 roku tworzę eventową grupę taneczną. Styl tego kolektywu, charakteryzuje różnorodność repertuaru i wyczucie stylu dzięki czemu, święci sukcesy zarówno w przestrzeniach eventowych, jak i podczas występów dla prestiżowych marek. Do tej pory zrealizowałam show dla około 250 firm w całej polsce i nie tylko.
SHOW BURLESQUE DANCE LIVE SHOW- Po 12 letniej karierze w branży eventowej, projekt jest inicjatywą wyjścia z tą rozrywką poza zamknięte wydarzenia i rauty, z rozrywką która opisuje to co najpiękniejsze na scenie! Ruch, kostium, dźwięki muzyki na żywo, najznamienitsze numery i szykowna kobiecość, skupione wokół tematu wybranemu pod okoliczność – teraz dostępne na imprezie biletowanej.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →