Scena Eksperymentów Kabaretowych Kabaretu Koń Polski w Domu Kultury Śródmieście | „Szklana Kula”

25 marca 2023, Sobota

Dom Kultury Śródmieście w Warszawie

Smolna 9, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Występują: Leszek Malinowski, Waldemar Sierański, Maria Borzyszkowska
Scena Eksperymentów Kabaretowych w Domu Kultury Śródmieście w założeniu jest miejscem premier nowych skeczy i piosenek z repertuaru Kabaretu Koń Polski. Choć nie tylko… To także przestrzeń, w której artyści Kabaretu zaprezentują starsze numery, ale w zupełnie nowej odsłonie. Będą też na bieżąco komentować najnowsze wydarzenia z kraju. Można zatem spodziewać się zupełnych nowości, jak i znanych skeczy po liftingu.
A przekonać się o tym będzie można niebawem, podczas kolejnego już występu na Scenie na Smolnej.
„Szklana Kula” – bo taki nosi tytuł najświeższy program – jak w soczewce skupia polską rzeczywistość. A co ujawni ponadto? Jaką pokaże przyszłość? Czy choć trochę powieje optymizmem? To stanie się jasne 25 marca! A wszystko przy udziale zjawisk metafizycznych, nieznanych dotąd współczesnej nauce!!! I oczywiście nie zabraknie na scenie starego dobrego małżeństwa – Mariana i Heli. Ale i tym razem w nieco innej odsłonie. Kabaret Koń Polski obiecuje solidny masaż mięśni brzucha. Zatem… warszawska widownio… Przybywaj!
Bo warto śledzić zaskakujące kłusy i galopy Konia Polskiego w kameralnej salce DKŚ przy ul. Smolnej 9 w Warszawie, gdzie kabaret czuje się świetnie.
BILETY: 30 zł

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →