RY X | Wrocław

RY X | Wrocław

9 marca 2025, Niedziela

Narodowe Forum Muzyki

plac Wolności 1, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

RY X to nominowany do Grammy australijski artysta i producent, który zdobył ogromną popularność tworząc liryczne piosenki zaskakujące intensywnością emocji, a zarazem czarujące intymną nastrojowością.
Występował w najwspanialszych salach świata: od Walt Disney Concert Hall w Los Angeles przez Konzerthaus w Berlinie po londyński Royal Albert Hall.
Ma na koncie współpracę z cenionymi orkiestrami jak LA Philharmonic i London Philharmonic, a także takimi artystami jak Drake czy Ólafur Arnalds.
Jego utwory w serwisach streamingowych odsłuchano ponad miliard razy, a płyty zdobyły status platynowych i złotych. RY X tworzył również muzykę dla Opery w Göteborgu i Nederlands Dans Theater (NDT) oraz do wielu projektów filmowych.

Jego twórczość jest wielowymiarowa, głęboko emocjonalna i nieustannie oparta na refleksji nad tym, co oznacza bycie człowiekiem i doświadczanie świata zmysłowo i emocjonalnie.
„Muzyka RY X to rytuał, modlitwa, sposób na wyciszenie, uwolnienie, odnowienie.” – pisał recenzent pisma „Clash”

RY X | Wrocław | 9 marca 2025, Niedziela, Narodowe Forum Muzyki

Biletomat.pl
149 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →