Runforrest | Warszawa

Runforrest | Warszawa

27 listopada 2022, Niedziela

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Runforrest wystąpi na żywo 27 listopada w warszawskim klubie Chmury. Wraz z Kopim, młodym producentem muzyki elektronicznej, zaczarują publiczność. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory z jego poprzednich wydawnictw, w nowych, niepowtarzalnych odsłonach. Nie zabraknie także materiału z najnowszej run! EP, a także zapowiedzi tego, co artysta zaplanował na przyszłość.
Runforrest to projekt muzyczny pochodzącego z Krakowa songwritera Grzegorza Wardęgi, znanego ze współpracy z wieloma artystami i artystkami, m.in.: Bass Astral x Igo, Misia Furtak, ARS LATRANS Orchestra, czy Lor. Od 2018 roku nieprzerwanie tworzy, a jego styl wciąż ewoluuje, łącząc w sobie wpływy muzyki singer-songwriter, alternatywnego rocka, współczesnego popu i elektroniki. Wśród najważniejszych występów na koncie artysty można wymienić chociażby: Męskie Granie w Krakowie, OFF Festival Katowice czy koncert w Tauron Arena Kraków.
Niezależnie od tego, czy to kameralne, akustyczne występy czy wszechstronne, pełne loopów sety, Runforrest zawsze wytwarza atmosferę niezwykle intymnego przeżycia, gdzie porywa swoją emocjonalnością i osobistym charakterem.
Każdy, kto sięga po twórczość Runforresta, już nigdy nie zapomina o krakowskim artyście.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →