Roksana Węgiel

30 września 2022, Piątek

Amfiteatr Park Strzelecki

Ogrodowa, Nowy Sącz

Start: godz. 19:30

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Roksana Węgiel to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids, jako pierwsza Polka zdobyła historyczne pierwsze miejsce na Konkursie Piosenki Eurowizji Junior.
Laureatka najważniejszej Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV Europe Music Awards, a także zdobywczyni Nagrody Nickelodeon Kids’ Choice Awards w Los Angeles.
Na swoim koncie ma album „Roksana Węgiel”, który pokrył się platyną, a single z tego albumu gościły miesiącami na listach stacji radiowych. Z końcem 2022 roku, Roxie wyda swój kolejny album, na który Fani czekają z niecierpliwością.

Skład zespołu:
Roksana Węgiel
Tymoteusz Krajniak
Mateusz Gulewicz
Krystian Hayn
Wojciech Roszak
Łukasz Frankowski

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! 

Roksana Węgiel | 30 września 2022, Piątek, Amfiteatr Park Strzelecki

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →