Rodzinne zabawy z gliną

Rodzinne zabawy z gliną | Szczecin

8 czerwca 2024, Sobota

Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie

Goleniowska 67, Szczecin

Start: godz. 9:30

Podziel się:

Serdecznie zapraszamy na rodzinne warsztaty – zabawy z gliną! Podczas warsztatów poznamy podstawy pracy gliną. Nie potrzeba żadnego doświadczenia, a chęci i zapał do wspólnej zabawy.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia. Uczestnicy powyżej 9 roku życia mogą brać udział w warsztatach bez opiekuna.

Warsztaty odbędą się w Regionalnym Ośrodku Ceramiki w Miejskim Ośrodku Kultury w Szczecinie, ul. Goleniowska 67. Zajęcia poprowadzi Małgorzata Krzakowska.

Warsztaty odbędą się 8 czerwca 2024 (sobota), w godz. 9:30-11:00

Bilety w cenie 30 zł za osobę.

Czas trwania zajęć: 1,5 godziny

Podczas warsztatów stawiamy na twórczą aktywność i zapoznanie z różnymi technikami ceramicznymi. Dysponujemy w pełni wyposażoną pracownią, zapewniamy glinę ceramiczną oraz rozmaite materiały zdobnicze. Wypał odbywa się w 150 litrowym piecu elektrycznym.

Małgorzata Krzakowska

Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu na kierunku rzeźba. Studia ukończyła z wyróżnieniem, realizując pracę dyplomową w ramach pracowni Unikatowych Form Ceramicznych. Od 2019 roku prowadzi Regionalny Ośrodek Ceramiki.

Rodzinne zabawy z gliną | Szczecin | 8 czerwca 2024, Sobota, Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →