RODRIGO Y GABRIELA | 11.10.2023 | WARSZAWA, PALLADIUM

RODRIGO Y GABRIELA | 11.10.2023 | WARSZAWA, PALLADIUM

11 października 2023, Środa

Palladium

Złota 9, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Rodrigo y Gabriela, uwielbiany w Polsce meksykański duet ze statuetką Grammy na koncie zagra 11 października 2023 w klubie Palladium w Warszawie!
Rodrigo y Gabriela, słynący z unikalnego połączenia flamenco, rocka i metalu, ogłosili swoją trzecią płytę „In Between Thoughts…A New World”, która ukaże się 21 kwietnia. Album poszerzający tradycyjne brzmienie duetu o nowatorskie, elektroniczne brzmienia i uzupełniony dźwiękami orkiestry został wyprodukowany przez Rodrigo y Gabriela w studiu w Ixtapa w Meksyku.
Już przez ponad dwie dekady Rodrigo y Gabriela hipnotyzują publiczność na całym świecie swoją wirtuozerią. Rodrigo y Gabriela współpracowali w przeszłości z takimi artystami jak Metallica, Hans Zimmer czy Al Di Meola, co skutkowało chwalonymi przez krytyków i fanów singlami. Ich muzyka była wielokrotnie nagradzana, między innymi Latin Grammy Award (2019) i Independent Music Award. Koncert w Warszawie będzie częścią światowej trasy zespołu, na którą fani z całego świata czekają z niecierpliwością!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →