Rockhouse Festiwal 2023 | Kraków

19 listopada 2023, Niedziela

Klub Poczta Główna

Westerplatte 20, Kraków

Start: godz. 15:30

Podziel się:

16+ 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Rockhouse Festiwal to krakowski wybuch nowej muzyki wokalno-instrumentalnej. Jesteśmy jednym z najbardziej przystępnych, przyjaznych i rozrywkowych klubowych festiwali współczesnego rocka w Polsce. Gramy w jednym z krakowskich klubów. 

Przyjdź, sprawdź i poczuj gęsią skórkę. Chata zapłonie po raz trzeci!

Misją wydarzenia jest umożliwić lokalnym zespołom promocję swojej twórczości i dać okazję występu w otoczeniu wyjadaczy polskiej sceny muzycznej.

Gwiazdą wieczoru trzeciej edycji są Püdelsi, zespół założony w 1985 w Krakowie. Najbardziej rozpoznawalną płytą zespołu jest “Wolność Słowa” z 2003 – album osiągnął status złotej płyty.

Festiwal rozpocznie się konkursem dla 6 lokalnych zespołów. Koncerty oceniać będzie kilkuosobowe jury oraz publiczność. Zwycięzca Rockhouse Festiwal Contest otrzyma nagrody od partnerów festiwalu.

Po ogłoszeniu wyników zabrzmi specjalny projekt Rockhouse Festiwal Anthem 2023! Tuż po nim odbędzie się występ wspomnianej wcześniej gwiazdy wieczoru. Równolegle na małej scenie odbywać się będą występy krakowskich DJ-ów.

Zapraszamy gorąco. Zapiszcie tę datę – 19 listopada 2023. Czeka na Was świetna zabawa i wspaniały klimat! Będzie ogień jak zawsze. Bilety dostępne są już w przedsprzedaży online!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Rockhouse Festiwal 2023 | Kraków | 19 listopada 2023, Niedziela, Klub Poczta Główna

Biletomat.pl
29 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →