ROCK & LOVE FESTIVAL 2022

21 października 2022, Piątek

VooDoo Club

Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65), Warszawa

Start: godz. 2:00

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

 

***

otwarcie drzwi – 19:00
start – 20:00

Rock & Love – święto gitarowej muzyki niezależnej już w październiku! Czwarta edycja Rock & Love, festiwalu, który od jakiegoś czasu bardzo mocno wspiera niezależnych, młodych twórców, odbędzie się 21 października w warszawskim klubie VooDoo.

Zagrają: aleph א, BATNA, Black Radio, COOL CAT, Horta_offiziell i KLANGOR.
To powrót Rock & Love do Warszawy i klubu VooDoo, gdzie odbyła się pierwsza edycje (dwie kolejne – odpowiednio w Łodzi i Krakowie).

Organizatorzy festiwalu są ciągle konsekwentni w propagowaniu i promowaniu ciekawych Artystów, którzy są na początku swojej kariery. Jak mówi główny organizator, Mariusz Zając: „Znamy bardzo dobrze realia i wiemy, że młode zespoły, bardzo pragną grania na żywo i obcowania ze sceną i publicznością. Dajemy im tę szansę, w zamian otrzymujemy naprawdę świetnie przygotowane, ale też pełne energii i szaleństwa występy

Festiwal przyjął formę showcase’u – wybiera tych najciekawszych spośród wielu zgłoszeń. W tym roku zanotowaliśmy rekordową liczbę zespołów. Wybór był trudny, kierowaliśmy się różnymi czynnikami, ale już wiemy, po reakcjach fanów w social media, że dokonaliśmy słusznych wyborów. Dlatego nie możemy doczekać się już październikowego piątku w VooDoo ” – odpowiada Mariusz Zając.

rockandlove.pl/
www.facebook.com/Rock-Love-402934073453905
www.instagram.com/rockandlovefestivalpl/

WSTĘP:
Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.
ZGODA DO POBRANIA: media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/11860/zgoda_na_udzia%C5%82_w_wydarzeniu_rock_and_love.pdf

Zagrają dla Was:
ALEPH א ( progressive / post-metal / sludge )
BATNA (rock / metal )
BLACK RADIO ( rock )
COOL CAT ( grunge / stoner / desert rock )
HORTA_OFFIZIELL ( alternative rock / pop )
KLANGOR ( rock / metal )

ALEPH א – Sopot, PL 
aleph א to ekipa Trójmiejskich łobuzów, od 2014 szlifująca swój sznyt współczesnego mocnego grania. Jak brzmiałby grunge, gdyby wpadł za młodu do kotła z math-rockiem? Brzmiałby jak ostatni album aleph א, „Kairos”, lub jak surfowanie po morzu dzikiej energii na desce z dopracowanej formy

www.instagram.com/aleph.the.band
www.facebook.com/alephtheband
alephtheband.bandcamp.com

Whale, pt. I & II (Live). youtu.be/v6GI8XY73Rs
All the Birds are Heading South (Live) youtu.be/V38a4zP8gQU
Invert (Official Video) youtu.be/dcZfSwizPcI
Kairos (Full Album, 2021) youtu.be/r9fUUet-ygI
Sesja Wzmacniacz EP (2017) youtu.be/rDYhCxU9GVo

BATNA – Jastrzębie-Zdrój, PL
BATNA pochodzi z Jastrzębia – Zdroju i jest zwycięzcą Antyfestu Antyradia 2021 oraz laureatem „Złotej Kosy” – jednej z najbardziej prestiżowych nagród gitarowych brzmień. Kapela zadebiutowała na ubiegłorocznym Festivalu Pol’and’Rock. Aktualnie zespół kończy nagrywać swoją pierwszą płytę pod czujnym okiem Andrzeja Puczyńskiego z Izabelin Studio. Między sesjami w studio, Batna nie traci czasu i koncertuje w klubach mniejszych i większych.

www.facebook.com/batna.band
www.instagram.com/batna_official

Efekt Domina (live) youtu.be/YyliRUTEdhQ
Był Sobie Człowiek (audio) youtu.be/Le_DaPaeGJk
Czarny kwiat (live) youtu.be/F3h9ngOU8Ec

BLACK RADIO – Łódź, PL
Black Radio to łódzki zespół rockowy powstały w 2008 roku, mający w swoim dorobku m.in. album długogrający, występy w telewizji Polsat, TVN i Kręcioła TV,kilkanaście nagród na ogólnopolskich festiwalach muzycznych, oraz ponad 300koncertów w Polsce i Czechach. Finaliści IX edycji programu muzycznego „Must Be The Music” debiutancki album „Gasoline Planet” wydali w czerwcu 2014, a kolejny mini album „Holy Mountain” w 2019. Podczas pandemicznej przerwy w koncertowaniu zespół Black Radio zrealizował serię akustycznych nagrań live, poświęconą wybitnym utworom muzyki XX wieku. Cykl„(Nie) Zapomniane Piosenki” to seria coverów w klimacie blues / soul / country, mająca na celu zapoznanie młodych odbiorców z dokonaniami muzycznymi dawnych mistrzów piosenki.

www.facebook.com/theblackradio
www.instagram.com/blackradioband
www.youtube.com/user/BlackRadioOfficial

Ona (Official Video) youtu.be/m_0KB7Y9-94
Holy Mountain (Live Sessions) youtu.be/byr7TgU9KWc
Love Jet (audio) youtu.be/rj-QKSVw3N4
Zero Year (Official Video) youtu.be/850uKhVNmvo

COOL CAT – Kielce, PL
Gramy muzę obok której ciężko przejść obojętnie. Nasze numery to mieszanka takich gatunków jak grunge, stoner i desert rock.

www.instagram.com/coolcatcoolband/
www.facebook.com/COOL-CAT-107526903928880

Anytimes (audio) youtu.be/mQmQfr5Lhcg
Tornado (audio) youtu.be/9_LVPLkMhrI
Demo (full EP) youtu.be/cXFlZqnG7zw

HORTA_OFFIZIELL – Warszawa, PL
Jacek Horta – „po wydaniu debiutanckiego krążka „Ocean myśli” zapragnąłem zrealizować swoje kompozycje, którymi wypełnione są „wszystkie szuflady”. Raz już tego zakosztowałem, ale to opowieść na inny dzień, i bardzo mi to zasmakowało. Adam Najman ( @najman.drums ) na jednym z koncertów Closterkeller przedstawił mnie Tomkowi (Tomasz Jagiełowicz), niezwykłemu klawiszowcowi, muzykowi, artyście. Od słowa do słowa postanowiliśmy spróbować. I tak to się właśnie zaczęło. Aranżacje moich pomysłów w wykonaniu Tomasza są wyjątkowe. Nagraliśmy cały album i już niebawem poznacie jego zawartość ”

www.facebook.com/Horta_offiziell-105918195542471/
www.instagram.com/horta_offiziell/
www.facebook.com/jacekhorta
jacekhorta.pl/

KLANGOR – Warszawa, PL
Powstały w 2019 projekt muzyczny, umożliwiający ujście w świat wszelakim przejawom inspiracji, ekspresji i muzycznej kreatywności. Stawiamy na wiarygodność, pasje i profesjonalizm bez sztucznej oryginalności. Muzyka to MY.

www.facebook.com/klangorofficial
www.instagram.com/klangor_official/

Fiołek (official video) youtu.be/dX1Ip6TDbo8
Kryzys (official video) youtu.be/OM6iDWPRGag
Podzieleni (official video) youtu.be/CRHOz4hZSW8
Zbroja [360° VR Music Video] youtu.be/rGVOSDwTdnk

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

ROCK & LOVE FESTIVAL 2022 | 21 października 2022, Piątek, VooDoo Club

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →