Rock & Blues | Limanówka | Schody Donikąd

Rock & Blues | Limanówka | Schody Donikąd

27 października 2022, Czwartek

PUB Schody Donikąd

Plac Solny 13, Wrocław

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Jedyny taki koncert we Wrocławiu!
.
Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert z najwspanialszymi klasykami polskiej i zagranicznej muzyki rockowej i bluesowej. Nie zabraknie utworów takich artystów jak: Lady Pank, Perfect, Organek, the Rolling Stones czy Jimi Hendrix.
.
Materiał, który pojawi się tego wieczoru na scenie, jest częścią autorskiego projektu Mikołaja Limanówki – „Interpretacje”, który ukazał się we wrześniu tego roku pod postacią płyty o tym samym tytule.
.
W trakcie występów Mikołaj nagrywa na żywo partie gitary i improwizuje do nich solówki, tworząc całe utwory wprost na Waszych oczach!
.
Całego albumu możecie posłuchać pod tym linkiem:
.
linktr.ee/limanowka
.
Mikołaj Limanówka to charyzmatyczny wrocławski artysta uliczny – gitarzysta i wokalista występujący od 12 roku życia na wrocławskim Rynku. To właśnie na ulicy narodziła się jego nieustająca miłość do bluesa, rock’n’rolla i występowania na żywo.
Związany z lokalną sceną muzyczną, występował z autorskim projektem „Interpretacje” w takich miejscach jak: Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, Hard Rock Cafe Wrocław, Niebo Cafe czy Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta.
.
Uczył się instrumentalistyki jazzowej, w klasie gitary elektrycznej, w Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, oraz emisji głosu i interpretacji scenicznej w Wrocławskiej Szkole Śpiewu.
.
Bilety są w cenie:
20 zł (I pula, przedsprzedaż) – do 20 października
30 zł (II pula, późna sprzedaż i w dniu koncertu)- bilety są dostępne w lokalu Schody Donikąd.
.
Zapraszamy Was na jedyne takie wydarzenie z muzyką na żywo we Wrocławiu!
.
Organizacja wydarzenia – Agencja ML
Kontakt:
Mikołaj Limanówka
+48 536 437 287
agencjaml.kontakt@gmail.com

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →