Rewolucja video w mediach społecznościowych i najnowsze trendy w AI video dla przedsiębiorców

27 marca 2024, Środa

Rocker Club Szczecin

Partyzantow 2, Szczecin

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Temat wykładu: Rewolucja video w mediach społecznościowych i najnowsze trendy w AI video dla przedsiębiorców
 
NASZ PRELEGENT: PIOTR KRÓL
 
Przedsiębiorca, strateg marketingowy. Buduje studio filmowo / webinarowe oraz agencję video marketingową.
Swoją uwagę skupia przede wszystkim na liczbach, a nie tylko ładnie brzmiących sloganach marketingowych. Otoczka marketingowa jest dla niego istotna, jednak ostatecznie to liczby w postaci danych sprzedażowych decydują, czy obrany kierunek w biznesie jest właściwy lub wymaga zmiany.
Zorganizował ponad 6000 webinariów, które łącznie zgromadziły 200 000 osób w 30 branżach oraz wyprodukował ponad 300 kursów video. Łącznie ponad 10 000 h video na żywo w Internecie jako organizator, producent, reżyser, wsparcie techniczne, wsparcie marketingowe i czasami, chociaż najrzadziej, prowadzący z zasięgiem ponad 6 500 000 wyświetleń
 
AGENDA:
18:00 -18:15 NETWORKING
18:15 – 19:30 WYKŁAD
19:30 INTEGRACJA

Rewolucja video w mediach społecznościowych i najnowsze trendy w AI video dla przedsiębiorców | 27 marca 2024, Środa, Rocker Club Szczecin

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →