REPREZENT – środy w MOXO

10 maja 2023, Środa

MOXO Restaurant and Club

Żelazna 51/53, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Środowe wieczory w MOXO czarnym brzmieniom. Za selekcję muzyki z gatunku hip – hop, rap, soul, funk i disco odpowiada DJ KRASS – T.
Zagrają:
17:30 – 20:30 acoustic chill
20:30 – 01:00 KRASS – T

Rezerwacje:
emenago.com/i/moxowarsaw
MOXO to nowy, ekscytujący koncept łączący ekskluzywną restaurację z klubem muzycznym, zlokalizowany w budynku zrewitalizowanej hali odlewni Fabryki Norblina. To 1200 mkw. industrialnej przestrzeni zaaranżowanej w nowoczesnym i eleganckim wydaniu. Miejsce zaskakuje spektakularnym, najwyższym w Polsce barem (8 m wysokości i 12 m szerokości) i unikatowymi rozwiązaniami architektonicznymi.
Restauracja, która stanowi serce miejsca, bije w rytmie Nikkei, czyli fuzji kuchni Japonii i Peru. Kulinarną podróż uzupełnia autorska karta koktajli, również inspirowana filozofią przenikania się dwóch potężnych kultur. Nowa przestrzeń przy Żelaznej 51/53 jest również miejscem energetycznej rozrywki, które po kolacji przeradza się w wyjątkowy klub muzyczny, przystosowany nie tylko na regularne imprezy klubowe, ale także na duże koncerty.
Na scenie MOXO zagoszczą najpopularniejsi polscy i międzynarodowi artyści. Nowe oblicze starej odlewni tętni życiem 7 dni w tygodniu i dostarcza gościom unikalnych doznań na najwyższym, światowym poziomie, których nie doświadczą w żadnym innym miejscu.

www.moxo.pl

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →