Recepcja: klub festiwalowy AfryKamera

Recepcja: klub festiwalowy AfryKamera

18 listopada 2022, Piątek

Recepcja

Ruska 46a, Wrocław

Start: godz. 17:00

Podziel się:

Zapraszamy do Recepcji, klubu festiwalowego wrocławskiej odsłony AfryKamery. Z tej okazji przygotowaliśmy dwie noce z bardzo różnorodną muzykę taneczną nie tylko afrykańską. Zagrają African Techno Karate (Dejot, DJ Ryan R, Wojtek Furmaniak), Dyyune oraz U.S.E.
—> 18.11 | Dyżur Nocny: U.S.E., Dyyune
W pierwszy dzień zapraszamy na recepcyjny Dyżur Nocny z U.S.E. czyli Underground Self Employed, didżejem, selektor, edukatorem oraz Dyyune, producentem i didżejem związanym z The Very Polish Cut Outs. Spodziewajcie się dużej ilości muzyki elektronicznej, house, disco oraz oczywiście afrykańskiej.
—> 19.11 | African Techno Karate
Jeśli chcecie wybrać się w krajoznawczą podróż po tanecznych meandrach Afryki, Ameryki Południowej i krajach Orientu, to wpadajcie na wycieczkę z wrocławskimi przewodnikami z African Techno Karate. Wspólny mianownik ich imprez to elektronika, taniec, mistycyzm i rytualność – Dejot, DJ Ryan R oraz Wojtek Furmaniak nadal bazują na afrykańskiej rytmice, ale wychodzą znacznie szerzej niż we wcześniejszych swoich eksploracjach.
Wstęp free. Mejdujcie się!

AfryKamera jest pierwszym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej festiwalem filmowym, który promuje kino afrykańskie, a także największą w Polsce imprezą poświęconą kulturze kontynentu. Tegoroczny plakat festiwalu nawiązuje do afrofuturyzmu, a jego motyw graficzny autorstwa Honoraty Karapudy przeniesie nas w świat nieoczywisty i zagadkowy.
Wrocławska edycja festiwalu to przede wszystkim perełki kina afrykańskiego przedstawiającego różnorodność kulturową i artystyczną całego kontynentu. Oprócz wyboru doskonałych filmów odbywać się będą panele dyskusyjne dotyczące m.in. ekofeminizmu, migracji, kobiet i wojen, a także warsztaty dla dzieci oraz koncert Emose Uhunmwangho.
Program & bilety na festiwal: dcf.wroclaw.pl/festiwal-filmowy-afrykamera/

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →