Raz Dwa Trzy - WAŻNE PIOSENKI | 03.03.2024 | Klub Stodoła

Raz Dwa Trzy – WAŻNE PIOSENKI | 03.03.2024 | Klub Stodoła

3 marca 2024, Niedziela

Klub Stodoła

Stefana Batorego 10, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

TIMING:
18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – początek wydarzenia

Raz Dwa Trzy 3 marca 2024 w Klubie Stodoła z przekrojowym koncertem “Ważne Piosenki”!
3 marca 2024 grupa Raz Dwa Trzy zagra w warszawskim Klubie Stodoła wyjątkowy przekrojowy koncert „Ważne Piosenki”. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich zespołów zaprezentuje wybrane piosenki z dotychczas wydanych płyt. Bilety dostępne w sprzedaży!
Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą. Koncert ma charakter przekrojowy – zespół gra wybrane piosenki ze wszystkich albumów studyjnych.

Raz Dwa Trzy
Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.
Raz Dwa Trzy – “Ważne Piosenki”
3 marca 2024, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →