RAYE - My 21st Century Blues | Klub Stodoła

RAYE – My 21st Century Blues | Klub Stodoła

19 lutego 2024, Poniedziałek

Klub Stodoła

Stefana Batorego 10, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 24.11.2023, PRZENIESIONY na 19.02.2024

oraz ZMIANA MIEJSCA – z Progresji, na Klub Stodoła

Nominowana 4 razy do nagrody BRIT, RAYE jest jedną z najbardziej streamowanych artystek na świecie, z ponad 2.3 miliardami odtworzeń. Ma na swoim koncie podwójną platynę, cztery platynowe, dwa złote i trzy srebrne single.

Jest również niezaprzeczalnie jedną z najważniejszych autorek tekstów w UK. Napisane przez nią piosenki dla takich artystów jak: John Legend, Ellie Goulding, Khalid, David Guetta, Diplo czy Beyonce zgromadziły łącznie ponad 3 miliardy odsłuchań.

W 2019 roku RAYE została nagrodzona nagrodą The BMI Impact Award za jej ‘przełomową sztukę, kreatywną wizję i wpływ na przyszłość muzyki’.
Podczas lata 2021 roku, artystka była sfrustrowana brakiem możliwości na wydanie albumu.
To spowodowało jej odejście z wcześniejszej wytwórni muzycznej i pozwoliło jej stworzyć własną ścieżkę.
Ogłaszając to publicznie i deklarując swoją niezależność jako artystka, Raye była jeszcze bardziej zdeterminowana i zobowiązana do wydania pierwszego, przełomowego albumu, który przepowiedziała jej nagroda BMI w 2019 roku.

W 2022 roku artystka została nominowana do the Ivors Songwriter, trafiła na czołówki list przebojów w UK, miała swój debiutancki występ w TV w programie Jools Holland i stała się twarzą kampanii Spotify’s November Equal.
3 lutego 2023 roku piosenkarka i autorka tekstów wyda swój debiutancki album – My 21st Century Blues. Jest to RAYE część druga. RAYE na swoich własnych zasadach.

RAYE z przeszłości, lecz odnowiona. Utwory są napisane przez RAYE, dla RAYE, lecz jednocześnie są dla każdego, kto zmierzył się z przeciwnościami losu i je pokonał.
To również hymny dla innych kobiet ze świata muzycznego oraz dla tych, które utknęły w świecie mizoginii.

 

RAYE – My 21st Century Blues | Klub Stodoła | 19 lutego 2024, Poniedziałek, Klub Stodoła

Biletomat.pl
123 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →