Raniutto Sensorki (dla dzieci w wieku 4-6 lat)

21 listopada 2020, Sobota

Online

, Online

Start: godz. 11:15

Podziel się:

Warsztaty online (bez udziału publiczności) dla dzieci w wieku 4-6 lat.

Bezpłatna transmisja na kanałach Filharmonii w Szczecinie w serwisach Facebook i YouTube http://bit.ly/EduFilharmoniaYT.

Nowy cykl uwielbianych przez najmłodszych melomanów warsztatów Raniutto poświęcimy niezwykle ważnej integracji zmysłów.
Czym jest integracja sensoryczna i dlaczego jest niezbędna w prawidłowym funkcjonowaniu najmłodszych? Dzięki niej możemy odbierać oraz interpretować bodźce zmysłowe, przez co świat jest dla nas dostępny, przyjemny i niestraszny.
Nasze dwie Sensorki – specjalistki i mentorki w zakresie odbioru dźwięków – wraz z niezastąpionymi filharmonikami pokażą najmłodszym odkrywcze i angażujące zmysły ćwiczenia muzyczne.
Aktywnymi twórcami warsztatów będą również rodzice – Sensorki podpowiedzą im, w jaki sposób można aktywnie obserwować pociechy i wspólnie z nimi odkrywać muzyczną wrażliwość. Będziemy dotykać, smakować, oglądać, wąchać i słuchać muzyki. Bądźcie z nami!

Raniutto Sensorki (dla dzieci w wieku 4-6 lat) | 21 listopada 2020, Sobota, Online

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także