Queerlesque Show: Lady Fox & Mr Scratch & Ciotka Offka

Queerlesque Show: Lady Fox & Mr Scratch & Ciotka Offka

20 maja 2023, Sobota

Madame Q

Burdzińskiego 5/24, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Ostatnio bawiliście się świetnie, więc z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na kolejną edycję Queerlesque Show! Tego wieczoru zobaczycie burleskę w wykonaniu trójki wspaniałych qeerowych osób. Na naszej scenie wystąpią:
Mr Scratch, czyli dragowe alterego performerki burleski Nokturny. Wzorowany na seksownych psychopatach, ale w sercu wrażliwy gentleman, z którym bez obaw możecie iść na wieczorny spacer w odludne miejsce

Ciotka Offka to drag queen, która oczaruje Was swoimi orientalnymi pomysłami
Lady Fox ta performerka z pewnością rozgrzeje scenę do czerwoności prezentując numery klasycznej burleski
Show poprowadzi: Wichura
W ten weekend czeka Was niezapomniane show, a to dlatego, że zobaczycie aż dziewięć queerleskowych numerów! Jednak nasz koktajlbar da Wam chwilę odpocząć, zapraszając w przerwach na autorskie wegańskie drineczki. Kameralna przestrzeń Madame Q to idealne miejscem na spotkanie z przyjaciółmi wypełnione ciekawymi rozmowami, jak również na randkę, gdzie można swobodnie poznać się lepiej. Zapraszamy w podróż do świata pięknych ciał rozświetlonych brokatem i kryształkami! #najlepszaburleskawmiescie
Formuła show:
20.00: otwarcie drzwi
Cocktail time
21.00: start show – pierwszy set 3 pokazów
Cocktail time
22.00: drugi set 3 pokazów
Cocktail time
23.00: trzeci set 3 pokazów
Cocktail time (lokal czynny do ostatniego gościa)

Miejsca siedzące
Zakup biletów jest jednocześnie rezerwacją miejsc siedzących. Jeśli chcesz zapewnić sobie miejsca w pierwszym rzędzie, tuż pod sceną, zarezerwuj jeden z trzech stolików VIP. Pozostałe miejsca w lokalu przydzielamy w kolejności zakupu oraz w zależności od wielkości rezerwacji.
Zobacz plan Madame Q: mapa sali
Dress code: dress to impress! Brokat i cekiny zawsze mile widziane, również na marynarce.

Ważne informacje:
Jeżeli planujecie spotkanie z przyjaciółmi, rodziną, a kupujecie bilety osobno – dajcie nam o tym znać i usadzimy Was razem.
Jeżeli nie czujecie się dobrze, pojawiły się u Was kaszel lub gorączka, zostańcie w domu, dajcie nam o tym znać 24 h przed rozpoczęciem wydarzenia, a my przeniesiemy Wasz bilet na przyszłość. Niestety później nie będzie to możliwe.

Madame Q jest wyjątkowym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy. Scena, wegański cocktail bar, szkoła burleski, centrum ciałopozytywności i edukacji równościowej. W burlesce robimy od lat. Byłyśmy w tej dziedzinie pierwsze w Polsce. Od 2017 wreszcie mamy nasze własne miejsce!
_
Zdjęcia: (od lewej) Emilia Lyon, Karolina Jackowska

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →