punki

Punki w Schronie

11 lutego 2023, Sobota

Schron Muzyczny MASH

Wojska Polskiego 3, Mysłowice

Start: godz. 19:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Punki w Schronie

Bunkier – pierwowzór kapeli powstał jeszcze przed rokiem 1990.
Koncertowali m.in. na festiwalu w Jarocinie i podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz na Rock Fest Szydłowiec. Melodyjny hc-punk z jasnym, antyfaszystowskim przekazem.

Gestas – kolektyw muzyków punkowego Krokuta i black-metalowego Downfall of Gods. Łamią schematy, udowadniając, że punka można mieszać z black metalem, zachowując przy tym antyfaszystowski przekaz. Energiczni, choć nihilistyczni.

Stormy Blast – skład, złożony z muzyków Bottom, Schismopathic, Gestas i Stregesti. Crust punk grany w niskim stroju, z żeńskim wokalem i megatoną energii.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na Katowicki Dom Tymczasowy. Podczas koncertu odbędzie się również zbiórka środków na rzecz zwierząt, będących pod jego opieką.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Punki w Schronie | 11 lutego 2023, Sobota, Schron Muzyczny MASH

Biletomat.pl
25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →