Pull The Wire + Psy Wojny

Pull The Wire + Psy Wojny

14 października 2022, Piątek

Klub Zaścianek

Rostafińskiego 4, Kraków

Start: godz. 20:00

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Drzwi – 19:00
Start – 20:00

Zespół Pull The Wire jest obecny na polskiej scenie rockowej od 15. lat. Szerszej publice dał się poznać w 2012 roku po premierze teledysku do utworu “Kapslami w niebo”, który podbił Internet i stał się nieoficjalnym hymnem picia piwa w plenerze.

Debiutancki album “W Polsce jest ogień!” na którym oprócz „kapsli” znalazł się jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów pokolenia „trzeciej fali” punk rocka – „Papieros”, oraz wygrana Eliminacji do Przystanku Woodstock 2015 były ich przepustką na największą scenę festiwalową w Polsce. Zespół otarł się o nagrodę za najlepszy występ na Festiwalu, przegrywając niecałymi 50 głosami z rozpoznawalną na całym świecie grupą Decapitated.

W 2022 roku zespół przemierzył cały kraj grając dziesiątki klubowych koncertów, jak również dzielił scenę z zagranicznymi gwiazdami takimi jak: Billy Talent oraz Rise Against W sezonie letnim nie zabrakło takich festiwali jak: Jarocin, Rock na Bagnie, Czochraj Bobra, Przystanek Żory, Pol’and’Rock Festival który zadziwiająco nie pomieścił publiczności pod ogromnym namiotem jako Małą Sceną. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom jeśli chodzi o dobrą zabawę skutkującą przepoconymi elementami garderoby ☺

Psy Wojny powstały w Marcu 1985 r. w Jastrzębiu-Zdroju

Najlepszą recenzją niech będzie to że istniejemy do dzisiaj, nigdy nie zawiesiliśmy działalności. Zapraszamy pod scenę.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

 

 

 

Pull The Wire + Psy Wojny | 14 października 2022, Piątek, Klub Zaścianek

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →