Prozak na dachu w. Steez83/ Hotel Poleski

1 sierpnia 2020, Sobota

Hotel Poleski

ul. Sandomierska 6, Kraków

Start: godz. 16:00

Podziel się:


Sierpień witamy na dachu Hotelu Poleski wraz z Steez83, połową zespołu PRO8L3M. Nie zabraknie zimnych koktajli, letniej atmosfery, dobrej muzyki i najładniejszego widoku w Krk ;)

Steez (lub Steez83), a właściwie Piotr Szulc to jedna z najbardziej zapracowanych postaci w polskiej branży muzycznej – producent muzyczny, DJ, kreator sceny, wydawca, producent wydarzeń i twórca nowych form biznesu muzycznego. Zaczynał od DJ’ingu i fascynacji turntablismem w latach 2000. Artystycznie Steez reprezentuje połowę rapowego duetu PRO8L3M, który jako fenomen polskiej sceny od lat wytycza nowe ścieżki dla rozwoju kreacji i narracji w muzyce oraz przyciąga tysiące odbiorców na koncerty. Jako producent muzyczny ma na koncie wiele sukcesów, a w tym kilkanaście platynowych i złotych płyt, Fryderyka – nagrodę ZPAV – Polskiej Akademii Fonograficznej oraz nagrodę European Border Breakers Award, wyróżnienie Unii Europejskiej. Jako producent wykonawczy przyczynił się do powstania jednych z największych zjawisk sceny ostatnich lat, takich jak album SOMA czy też Projekt Tymczasem. W setach DJ’skich Steez podróżuje po nowoczesnych brzmieniach klubowych, nawiązując do swoich rapowych korzeni i zainteresowań muzyką elektroniczną. Prowadzi także w Newonce Radio autorską audycję pt. „Audiencja”, w ramach której dzieli się ze słuchaczami swoimi zajawkami muzycznymi. Swoje życie artystyczne i prywatne dzieli pomiędzy Warszawą a Los Angeles.

Zagrają:
Steez83
Zesty Zest
Zebra

after: Prozak 2.0, zagraa: Steez83, Zebra i Zesty

Kup bilety już teraz na Biletomat.pl!

Prozak na dachu w. Steez83/ Hotel Poleski | 1 sierpnia 2020, Sobota, Hotel Poleski

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także