Progressive Night x Say Yes pres. Rafa’EL

Progressive Night x Say Yes pres. Rafa’EL

19 maja 2023, Piątek

Szpitalna 1

Szpitalna 1, Kraków

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Startujemy z kolejnym eventem! Przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę specjalnego. Tej nocy będziecie mieli okazję doświadczyć świata dwóch skrajności – melodyjnych i progresywnych brzmień na scenie Progressive Night oraz industrialnych i technicznych brzmień na scenie Say Yes. Aby nasz plan się udał, nie mogliśmy postąpić inaczej, jak zaprosić do grania dwóch headlinerów.
Scena Progressive Night będzie reprezentowana przez jednego z najlepszych polskich producentów, miłośnika maszyn muzycznych i pięknych brzmień Rafa’ELa. Jego utwory były wydawane na takich wytwórniach jak Zerothree, Afterglow czy Melody Of The Soul, uzyskując wsparcie gwiazd na najwyższym światowym poziomie: Above&Beyond, Nick Warren, Eelke Kleijn, Marsh, Facundo Mohrr, Max Graham czy Hernan Cattaneo. Nie pozostaje nam nic innego, jak polecić tego pana i zaprosić do zanurzenia się w prezentowanych przez niego dźwiękach. Wsparcie naszego headlinera zapewnione będzie przez najwspanialszy polski duet wybitnych DJów serwujących muzykę progressive house – Cj Arta i Abyssa. Ponadto nie zabraknie reprezentacji ekipy Progressive Night – Przybylski i Nielot wystąpią po raz pierwszy w formule b2b (jako Przylot heh), a całość dopełni Kola.
Na scenie Say Yes również nie zabraknie prawdziwych muzycznych osobistości. Na nasze zaproszenie odpowiedział doskonale znany wam Warszawiak, miłośnik industrialnych brzmień Hatelove. Jego produkcje grane są w tym momencie przez największe tuzy świata techno – SNTS, Paula Temple, Dax J, Klangkuenstler czy Ansome. Dodatkowym wsparciem będzie legenda krakowskiej sceny, DJ z wspaniałymi umiejętnościami – Not So Pro oraz wrocławsko-krakowskie przedstawicielstwo kolektywu Say Yes – Źróbek b2b Kowa.
Całe zamieszanie jest także pretekstem do świętowania 30-tych urodzin kuratora wydarzenia oraz przedstawiciela kolektywu Say Yes – Koli.

Line up:
Scena Progressive Night:
– Rafa’EL
www.soundcloud.com/rafael-music
www.facebook.com/RafaELMusicOFC
– CJ Art b2b Abyss
www.facebook.com/cjartmusic
www.mixcloud.com/cjartt/
www.mixcloud.com/abyssDP
www.facebook.com/pasjeszatana
– Kola
soundcloud.com/mikolajkolaoleszczuk
www.instagram.com/kola_krk/

– Nielot b2b Przybylski
soundcloud.com/flightlessstory
www.instagram.com/flightless_story
soundcloud.com/mprzy
www.instagram.com/mmaaaaacc/

Scena Say Yes:
– Hatelove
soundcloud.com/hate666love
www.facebook.com/hate666love
– Not So Pro
soundcloud.com/notsopromusic
www.instagram.com/notsopromusic/
– Kowa b2b Źróbek
soundcloud.com/mateusz-r-bek
soundcloud.com/kowaofficial
www.instagram.com/kowa.wav

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →