PROXL3M

PRO8L3M: Ekscytujący Koncert w Szczecinie – Jubileuszowa Trasa PROXL3M

17 marca 2024, Niedziela

Netto Arena

Władysława Szafera 3/5/7, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Miłośnicy hip-hopu i muzyki alternatywnej, zwróćcie uwagę! Zespół PRO8L3M, będący fenomenem polskiej sceny muzycznej, zapowiada swój nadchodzący koncert w Szczecinie w ramach jubileuszowej trasy “PROXL3M”. Odbędzie się on w hali Netto Arena, wybrano tę lokalizację z uwagi na rosnące zainteresowanie fanów na Pomorzu Zachodnim.

Sukcesy i Osiągnięcia Zespołu: Od debiutu w 2013 roku, PRO8L3M utrzymuje się na czołówce polskiego hip-hopu. Ich kariera to seria sukcesów: platynowe płyty, debiuty na szczycie listy OLIS, wyprzedane koncerty. Ich twórczość, unikając ślepego podążania za trendami, łączy w sobie wpływy kultury lat 80. i 90., od polskiego popu po muzykę klubową. Zespół znany jest z przemyślanych tekstów dotyczących nowych technologii, futuryzmu i sensacyjnych opowieści, często wzbogaconych o wielokrotnie nagradzane klipy i oryginalne wizualizacje.

Nowy Album i Jego Znaczenie: PRO8L3M świętuje 10 lat na scenie muzycznej nowym albumem “PROXL3M”, który zdobył status złotej płyty w ciągu pierwszych 24 godzin. Ten album to fascynująca opowieść, prezentująca losy bohatera uwikłanego w kryminalny świat, jednocześnie odnosząc się do szerokiego kontekstu społecznego. Jest to kontynuacja i najpełniejsza realizacja konceptów obecnych na wcześniejszych płytach zespołu.

Nagrody i Wyróżnienia: Od czasu swojego ryzykownego debiutu “C30-C39”, PRO8L3M zdobył liczne nagrody artystyczne. Ich mixtape “Art Brut”, nawiązujący do muzycznego kanonu PRL-u, przyniósł im tytuł Artysty Roku od Aktivist, a ich albumy zdobyły status platynowych płyt. “Ground Zero” to pierwszy mixtape, który został uhonorowany Fryderykiem.

Informacje Praktyczne o Koncercie: Miejsce: Netto Arena, Szczecin Data: [Data koncertu] Bramki: 18:00 Koncert: 20:00

Zakończenie: Koncert PRO8L3M w Szczecinie to nie tylko szansa na doświadczenie ich wyjątkowego stylu na żywo, ale także okazja do świętowania dziesięciolecia ich wpływu na scenę hip-hopową. Będzie to niezapomniane wydarzenie dla fanów różnych gatunków muzycznych.

Linki:

  • Oficjalna strona: www.pro8l3m.pl
  • Instagram: www.instagram.com/pro8l3m/
  • Facebook: www.facebook.com/PRO8L3M/

Dyskografia:

  • PROXL3M (2023)
  • Fight Club (2021)
  • Art Brut 2 (2020)
  • Widmo LP (2019)
  • Ground Zero Mixtape (2018)
  • Hack3d By GH05T 2.0 EP (2017)

PRO8L3M: Ekscytujący Koncert w Szczecinie – Jubileuszowa Trasa PROXL3M | 17 marca 2024, Niedziela, Netto Arena

Biletomat.pl
156,50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →