Polirytmia x Pure Sounds: BALROG (UK)

Polirytmia x Pure Sounds: BALROG (UK)

4 marca 2023, Sobota

STK 47 - Warehouse

Jana Dekerta 47, Kraków

Start: godz. 23:00

Podziel się:

◢ Polirytmia ✕ Pure Sounds pres. ◣
◥ __BALROG (Leeds/UK) STK47__ ◤
Po niewątpliwym sukcesie wydarzenia z DARC MARC’iem wracamy do Was w kolejnej kooperacji – tym razem Bydgosko-Śląskiej. Pure Sounds Collective łączy swoją energię i doświadczenie z profesjonalizmem i dbałością o detale ekipy Polirytmia by zaserwować Wam polski debiut jednej z najciekawszych postaci nowej fali techno! Przed Wami BALROG w 3 godzinnym secie z 3 playerów!
Pochodzący z Yorkshire Dales na obrzeżach Leeds, Balrog jest artystą, którego styl skupia się na ciężkich, rytmicznych bębnach, porywających liniach basu i mrocznych przesterowanych wokalach. Jego utwory czerpią inspiracje z klasycznego hardgroove, ale ze świeżym zastrzykiem nowoczesnego industrial techno. Swoje numery wydawał w takich wytwórniach jak Soma, Hydraulix, Instruments Of Discipline, Moments In Time, Green Fetish czy The Meaning Of Rave.
Swój industrialny styl wtapia się w jego pełne energii sety DJ-skie, które utorowały mu drogę do występów jako headliner m.in. w Nowym Jorku, Berlinie, Londynie, Leeds, Manchesterze, Budapeszcie, Glasgow.
Balrog prowadzi również własną wytwórnię płytową, Khazad Records na której wydaje muzykę najlepszych talentów industrialu i hard techno.

DJs:
✪ BALROG (UK) 3h/3CDJs set
[Soma, Khazad, Hydraulix]
facebook.com/Balrog
instagram.com/balrog_kha
soundcloud.com/balrogtechno
✪ GOLDZIK [Trau-ma, Black Square]
soundcloud.com/i-am-goldzik
✪ RETAIL [DSTM, Refined Format]
soundcloud.com/retailmusic
✪ DZEJKOPP
linktr.ee/Dzejkopp_dj
✪ LESAR
soundcloud.com/lesar
✪ TROUT
linktr.ee/Troutdj
Visuals:
VJ WILLSON

✦ Start: 23:00
✦ Entry: 40 PLN (Cash/Blik)
✦ Tickets/Bar – Cash only

STK 47 Warehouse
Kraków, ul. Dekerta 47

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →