Policyjne Archiwum X: profiler Jan Gołębiowski rozmawia z byłym policjantem J. Maciejukiem

Policyjne Archiwum X: profiler Jan Gołębiowski rozmawia z byłym policjantem J. Maciejukiem

26 września 2023, Wtorek

Worek Kości

Bagatela 10, Warszawa

Start: godz. 19:30

Podziel się:

Jan Gołębiowski to jeden z najbardziej doświadczonych profilerów w naszym kraju. W Worku prowadził już wykłady z zakresu profilowania kryminalnego, opowiadał także o swojej pracy na Oddziale Psychiatrii Sądowej.
Tym razem zaprasza na rozmowę z byłym policjantem białostockiego Archiwum X, Jarosławem Maciejukiem.
Będziecie mogli zapytać Waszego i naszego Gościa m.in. jak wyglądają kulisy pracy w „Archwium X”, w jaki sposób i dlaczego wraca się do niektórych nierozwiązanych spraw kryminalnych oraz czy duże są szanse na rozwikłanie zagadek sprzed lat.
Jan Gołębiowski – profiler, zajmuje się psychologią kryminalną czyli psychologią zbrodni. Pracował w Komendzie Stołecznej Policji jako psycholog policyjny, a następnie na Oddziale Psychiatrii Sądowej. Założyciel Centrum Psychologii Kryminalnej, które zajmuje się szkoleniami, prowadzeniem konsultacji oraz działalnością wydawniczą. Obecnie pełni rolę biegłego sądowego, prowadzi wiele szkoleń. Autor książki „PROFILOWANIE KRYMINALNE. Wprowadzenie do sporządzania charakterystyki psychofizycznej nieznanych sprawców przestępstw”. Bohater serialu CBS Reality Polska „Zawód: Profiler”. W 2021 ukazała się jego książka „Umysł przestępcy. Tajniki profilowania kryminalnego”.
——————————————————-
Zapraszają: Worek Kości i Renata z Worka Kości
Cocktail Bar Worek Kości, lokal dla Gości 18+
ul. Bagatela 10, Warszawa
Otwarcie drzwi: godz. 17.00
Start wykładu godz. 19.30
TYLKO DLA DOROSŁYCH.
Zdobądź wejściówki*
*W lokalu są wyłącznie miejsca siedzące, także rezerwacja nie jest potrzebna. Sadzamy Gości w kolejności przyjścia do lokalu, czyli polecamy wcześniejsze pojawienie się w Worku Kości.
Bardzo prosimy o nienagrywanie całości eventu (audio i video) i nieudostępnianie streamingów z uwagi na ochronę praw autorskich Wykładowcy.
Nie akceptujemy wnoszenia do naszego lokalu i spożywania własnego jedzenia i własnych napojów.
Prosimy o przemyślany zakup biletów, zwrot lub wymiana biletów są możliwe nie później niż do godziny 16:00 22 września 2023r.
————————————–

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →