Pokaz Magii | iluzjonista Rafał Mulka

Pokaz Magii | iluzjonista Rafał Mulka

19 marca 2023, Niedziela

Fabryka Lloyda

Fordońska 156, Bydgoszcz

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Mamy przyjemność zaprosić Państwa w świat pełen magii, rzeczy niewytłumaczalnych i niesamowitych, świat pełen oryginalnych i zaskakujących Iluzji w wykonaniu jednego z najlepszych polskich iluzjonistów Rafała Mulki, twórcy Beskidzkiego Teatru Iluzji, półfinalisty programu Mam Talent, autora wirtualnego projektu Akademia Magii, który skupił ponad 7 mln. widzów…
Magiczne show jest połączeniem ponad dwudziestoletniego doświadczenia scenicznego Artysty, czyli zarówno własnych autorskich efektów magicznych jak i trików wykonywanych przez największych iluzjonistów na świecie.
W zaczarowanym spektaklu nowoczesna iluzja przenika się z grą aktorską, humorem słownym i sytuacyjnym, tworząc wspólnie z widownią zaskakujące, niesamowite, interaktywne, rodzinne magiczne show, będące połączeniem dobrej zabawy, magii z najwyższej półki oraz różnorodnych stylów iluzji. Podczas niezwykłego widowiska publiczność zostanie wprowadzona w baśniowy świat magii, spektakularnych dużych iluzji, muzyki, światła oraz efektów specjalnych.
W magiczny nastrój wprowadzi Państwa także Dominika Wyborska młoda i utalentowana piosenkarka z Torunia, która niewątpliwie oczaruje widzów swym głosem.
Swój talent zaprezentują również młodzi tancerze, którzy zatańczą dla Państwa podczas tego magicznego wydarzenia, na dodatek będą tańczyć do muzyki na żywo.
Błyskawiczne metamorfozy, lewitacje, teleportacje, rozdzielanie tułowia, latające stoły, pojawiające się i znikające przedmioty, mnóstwo interakcji, dobrej zabawy muzyki i tańca oraz walory artystyczne sprawią, że zarówno dziecięca jak i dorosła część widowni z zachwytem będą uczestniczyć w spektaklu, którego zwieńczeniem będzie zjawiskowe pojawienie śniegu.
Spektakl przeznaczony dla dzieci od lat 5, młodzieży oraz widzów dorosłych.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →