Pograjki Teatru Fuzja z ciocią Jadzią i Żubrem Pompikiem

25 września 2022, Niedziela

Scena Wspólna

Brandstaettera 1, Poznań

Start: godz. 15:00

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.


***

start – 15:00
koniec – 16:00

W ramach 30. urodzin wydawnictwa Media Rodzina zapraszamy na wyjątkowy spektakl muzyczny „Pograjki” w wykonaniu Teatru Fuzja z Poznania.
Podczas tego wydarzenia najmłodsi będą mogli wysłuchać energetycznych, zabawnych i wypełnionych dobrą energią piosenek o bohaterach książek wydawnictwa Media Rodzina: cioci Jadzi i Żubrze Pompiku.
30 lat temu na rynku czytelniczym zadebiutowało wydawnictwo Media Rodzina z książką „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały i jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”.
Od tamtego czasu wydawnictwo zaczęło się rozrastać i publikować poradniki, powieści, książki dla dzieci oraz młodzieży.
Literatura dziecięca stała się bardzo ważną gałęzią naszego wydawnictwa. Najmłodsi czytelnicy wychowują się m.in. na Panu Kuleczce, Kici Koci, Krowie Matyldzie, cioci Jadzi, Żubrze Pompiku, Kastorze i wielu innych literackich postaciach.

Za tę 30-letnią obecność chcielibyśmy podziękować najmłodszym czytelnikom oraz ich rodzicom już 25 września.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Pograjki Teatru Fuzja z ciocią Jadzią i Żubrem Pompikiem | 25 września 2022, Niedziela, Scena Wspólna

Biletomat.pl
PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →