Piotr Kuźniak - Tribute to Krzysztof Krawczyk | Szczecin

Piotr Kuźniak – Tribute to Krzysztof Krawczyk | Szczecin [ODWOŁANY]

6 kwietnia 2024, Sobota

Willa Sorrento

Adama Mickiewicza 2, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

KONCERT ODWOŁANY

Piotr Kuźniak

Wokalista, gitarzysta, kompozytor, aranżer i multiinstrumentalista. 67 lat zawodowo na estradzie. Od 1957rdo 1963r był solistą chóru Filharmonii Poznańskiej prof. Stefana Stuligrosza „Poznańskie Słowiki” .Od 1993r do 2022r zastępował Krzysztofa Krawczyka w zespole „Trubadurzy” . Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi dla Kultury Polskiej oraz Brązowym, Srebrnym i Złotym Orderem „Gloria Artis”- Zasłużony Kulturze. W 2019 nagrodzony przez Unię Wielkopolan „Wawrzynem” w kategorii Kultura. W 2022 odsłonił swoją gwiazdę w Alei Big-Beatu w Sorrento w Szczecinie a w 2023r odznaczony Odznaką Honorową Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego, w tym samym roku odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej.

Piotr Kuźniak – Tribute to Krzysztof Krawczyk | Szczecin [ODWOŁANY] | 6 kwietnia 2024, Sobota, Willa Sorrento

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →