PiNuta – koncert

PiNuta – koncert

19 listopada 2022, Sobota

Impart

Mazowiecka 17, Wrocław

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Zapraszamy na koncert PiNuty do Impart Cafe 19 listopada!
PiNuta to solowy projekt Joanny Cholewy, znanej szerzej ze współpracy z zespołem Girls on Fire, który w 2013 roku zasłynął w programie X Factor (finalistki) a w 2018 r. wygrał Debiuty w Opolu piosenką „Siła Kobiet”.
Obecnie Joanna koncertuje z własnym projektem, realizuje także autorski cykl muzyczny Nuty PiNuty w Radiu Ram.
Na scenie Impart Cafe zagra w składzie:
Joanna Cholewa wokal
Tomasz Basel piano
Żenia Betliński bas
Mateusz Maniak perkusja
Taras Bakovskyi saksofon
Tomasz Basel ukończył Wrocławską Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie fortepianu Marka Markowskiego oraz klasie saksofonu Piotra Barona.
Uczestniczył w warsztatach muzycznych w Pradze, Bolesławcu, Chodzieży, korzystając z wiedzy i doświadczenia takich muzyków jak m.in. Piotr Wojtasik, Piotr Dziubek, Martin Lehky, Fratisek Kop, Stefan Gąsieniec, Janusz Brych. Od 2003 roku współpracuje i współpracował w wielu projektach muzycznych takimi jak m.in.: Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu, Teatr na Ostrowie, Girls On Fire oraz w wielu innych jako muzyk sesyjny. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt kompozycji, kilkanaście teledysków oraz realizacji telewizyjnych.
Mateusz Maniak – absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Wszechstronny perkusista, pedagog, muzyk sesyjny. Na stałe związany z wrocławską sceną muzyczną. Współtworzy wiele projektów zróżnicowanych stylistycznie. Świetnie odnajduje się zarówno w muzyce popowej, jazzowej, jak i klasycznej współpracuje min. z Filharmonią Kaliską – zdobywcą nagrody GRAMMY, a także Teatrem Polskim we Wrocławiu.
Jest uczestnikiem największych Festiwali oraz Warsztatów Jazzowych. Podczas wieloletniej współpracy z różnymi muzykami zdobywał nagrody w najbardziej prestiżowych konkursach w kraju.
Żenia Betliński człowiek, który swoim „groovem” potrafi poruszyć każde zastałe serce słuchacza. Pochodzi z Chmielnickiego (Ukraina), jest absolwentem Akademii Muzycznej w Odessie (kontrabas).
Jego basowe improwizacje hipnotyzują słuchaczy i nie dają o sobie zapomnieć. Swoją grą zaskakuje, zachwyca i rozkochuje słuchaczy w niskich, ciepłych częstotliwościach.
Taras Bakovskyi saksofonista i kompozytor, urodzony w Łucku (Ukraina) to laureat Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany w międzynarodowych konkursach, zdobył m.in. I miejsce w konkursie Nowe imiona Ukrainy w Kijowie.
Założyciel zespołu The Cuban Latin Jazz we Wroclawiu, z którym występował na najważniejszych festiwalach ukraińskich: Art Jazz Cooperation i Muzyczne Dialogi, polskich : Jazz Nad Odrą, Blue Note, Krokus Jazz Festival i za granicą.
Współpracował z wieloma wybitnymi muzykami, m.in. z perkusistą Frankiem Parkerem, koncertując z zespołem The Jazz Collective. Na festiwalu Europejski Stadion Kultury wystąpił z cenionym europejskim kontrabasistą Vitoldem Rekiem, Kubą Stankiewiczem oraz Piotrem Baronem.
Bilety: 25 zł ulgowy i 30 zł normalny

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →