PEJA / SLUMS ATTACK | 30LECIE

PEJA / SLUMS ATTACK | 30LECIE

11 listopada 2023, Sobota

MTP

ul. Głogowska 14, Poznań

Start: godz. 17:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Z nieskrywaną dumą i przyjemnością zapraszamy Was na jubileuszowy koncert z okazji 30 lecia działalności Rycha Peji pod szyldem SLUMS ATTACK.

Jak co 5 lat szykujemy dla Was absolutną bombę, która spadnie w Poznaniu już 11 listopada 2023. Przekrój działalności na przestrzeni 3 dekad zostanie ponownie poddany mocnej selekcji aby sympatycy wspierający nas od samego początku doświadczyli wielkiego muzycznego święta i ucztowali wraz z wykonawcami. Zaproszeni goście dopełnią rodzinny charakter imprezy a przygotowania ruszają pełną parą już od teraz. Postaramy się oddać ducha ekipy oraz historyczny rys wydarzeń, które niosły przez kolejne lata rzesze fanów dając im kopa w codziennych potyczkach z przeznaczeniem.
Ta impreza jest równie ważna dla samego artysty, którzy ze względu na rangę WYDARZENIA staje przed nie lada wyzwaniem z uwagi na to, że minęło kolejnych 5 lat a impreza musi naturalnie ewoluować w kierunku progresu pod każdym względem.

Jeśli pamiętasz te imprezy i wyczekujesz kolejnej to jest to właśnie ten moment aby zapisać sobie datę 11/11/23 w kalendarzu. Pierwszy raz w historii koncertów jubileuszowych Wydarzenie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Jeśli pytacie o pojemność – bez obaw – pomieścimy wszystkich!

Zapraszamy serdecznie! Jeśli uznasz, że powinieneś tam być to widzimy się na miejscu!

„Oto 3 dziesięciolecia jak ten czas szybko zleciał
Mów mi panie Ryszardzie albo wal trudny dzieciak…”

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

 

PEJA / SLUMS ATTACK | 30LECIE | 11 listopada 2023, Sobota, MTP

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →