Patrycja Markowska (goście: Grzegorz Markowski, Dawid Karpiuk), 20.04.2023, Klub Stodoła

Patrycja Markowska (goście: Grzegorz Markowski, Dawid Karpiuk), 20.04.2023, Klub Stodoła

20 kwietnia 2023, Czwartek

Klub Stodoła

Stefana Batorego 10, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

TIMETABLE:
19:00 – otwarcie drzwi
20:00 – początek koncertu

20 kwietnia 2023 w Klubie Stodoła wystąpi Patrycja Markowska! Koncert odbędzie się w ramach trasy „WILCZY PĘD acustic/electric TOUR”. W wydarzeniu gościnnie udział wezmą Grzegorz Markowski oraz Dawid Karpiuk z formacji Dziwna Wiosna. Nie zabraknie nowych utworów z płyty “Wilczy Pęd” oraz największych hitów artystki. Bilety dostępne w sprzedaży!
Patrycja Markowska – hippiska, artystka, jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Barwa głosu, magnetyzująca osobowość i umiłowanie wolności od lat spotykają się z ogromną sympatią fanów, sprawiając, że kolejne utwory Patrycji królują na listach przebojów. Muzyka i życie zgodne z hasłem Peace& Love towarzyszą jej od zawsze.
www.youtube.com/watch?v=gdfYbonQH1Q
W maju 2022 światło dzienne ujrzał najnowszy album Patrycji, zatytułowany “Wilczy pęd”. Płytę promowały single „Niepoprawna”, “Wilczy pęd”, ”Na zakończenie dnia” oraz „Kieszenie”. Najnowszy krążek wokalistki to granie akustyczne i nieskrępowane, a jednocześnie eklektyczne, z elementami popu, nadającymi współczesny charakter całości.
20 kwietnia 2023 Patrycja Markowska zaprasza na wyjątkowy koncert w warszawskim Klubie Stodoła, który odbędzie się w ramach trasy„Wilczy pęd acustic/electric Tour”. Nie zabraknie nowych utworów oraz największych hitów, dobrze znanych wiernym słuchaczom artystki. W koncercie udział wezmą wyjątkowi goście, którzy zaznaczyli swoją obecność na płycie „Wilczy pęd” – Grzegorz Markowski oraz Dawid Karpiuk, wokalista zespołu Dziwna Wiosna.
www.youtube.com/watch?v=SmB_fSJA_gU
Patrycja Markowska – „WILCZY PĘD acustic/electric TOUR”
Goście koncertu: Grzegorz Markowski, Dawid Karpiuk
20 kwietnia 2023, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →